Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzek hasra, attól fogyni...

Ha edzek hasra, attól fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Én nem fogyni,hanem hízni szeretnék.Nagyon nehezen tudok hízni.Fél éve elkezdtem edzeni,húzódzkodás,fekvőtámasz,súlyzós edzések.Fél év alatt sikerült 69 kilóról 81-re feljönnöm.Nem szedtem semmit se csak Volumass 35-öt,meg állandóan kajáltam.Viszont a gyomrom hatalmas lett.Eddig nem edzettem hasra,de rájöttem hogy muszáj lesz.Kérdésem az lenne:Ha lemegy a hasam a sok edzéstől,az kilóban is minuszokat jelent?Nem akarok fogyni,sose voltam még ilyen súlyban,szeretném megtartani!
2018. máj. 3. 19:22
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés... kcal minuszba tudsz fogyni
2018. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy jut eszébe tömegeknek, hogy valamilyen edzéstől fogy az ember, fel nem fogom. Az az étkezéseden múlik. Ha eleget eszel, esélyed sincs fogyni, akármennyit is edzel.


Nem megy le a hasad a sok edzéstől, a kalóriamínusztól megy le, de ha hájas vagy, akkor te pont hogy azt akarod. Olyan nincs, hogy el akarsz veszteni egy csomó zsírt és kilóban ott akarsz maradni, ahol. Az max. kezdőként, logikátlanul csigatempójú fogyásnál lehetséges...

2018. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 palilaci ***** válasza:
Felesleges kiemelni a kerdest, mert mar megvalaszoltak.
2018. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!