Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek egy átlag pasi,...

Szerintetek egy átlag pasi, és átlag csaj (mondjuk 20-25 év között) mennyivel tud fekvenyomni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi 40-60kg, no talan 20-30. Sokmindentol fugg.
2018. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

1 fekvenyomás maximámra gondolsz? vagy mondjuk 4*12-ben mennyit bírna?

azok akik edzenek, vagy akik nem?

A nőknél valahol 30 kg körül lenne, mert van olyan is aki 80kg-t is bírna, az átlag (a többség) viszont inkább csak a rúdat emelgetni pl 4*12-ben, de az is pont elég lenne nekik.



Férfiaknál magasabb lehet, főleg mivel elég népszerű. Az átlagot olyan 50 kg köré saccolom. Rengetegen vannak akik efölött vannak. Viszont nemcsak a haladók képezik az edzőtermi vendégkört - pláne nem 20-25 év között. 20-25 év között legalább 80%-85% kezdő. Szóval akik kezdők, közülök sok olyan van akik inkább legfeljebb 30-kg-val tudják megcsinálni a 4*12-őt.


30-35 év között viszont biztosan 50 fölött van az átlag. közülök már kevesebb a kezdő, és ha mégis nagyobb súlyra is jobb esélyekkel adaptálódnak általában.

2018. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát ebben aztán pont nem lehet általánosítani. Van, aki nem is sportol, mégis olyan ereje van, mint egy bikának. Nőt is ismerek ilyet.
2018. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani valóban nem lehet, de a kérdőt az átlag érdekelni (abban pedig a kiemelkedően erős nők például ritkasága miatt, pont alig észrevehető az átlagra kifejtett hatás)
2018. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdezőt*
2018. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Atlagos vagyok, es magas, vekony, inkabb aerobikot szereto tipus, es van egy 12kgs gyerekem akit egesz nap emelgetek.

30 kilora ra sem tudok nezni, uristen! 20kg a maximum, amit ki tudok emelni, de ekkor mar olyan hangot ad ki a konyokom es csuklom,meg a kulccsontom, mint egy fa amibe villam csapott es kettetort. 16 kgval edzek, az ismetlesek utan alig kapok levegot.

2018. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de meglepne, ha az átlag több 10 kilókkal nyomna fekve, az emberek zöme nem sportol és átkozottul gyengéből is elég sok van. Nekem a 22 kilóhoz elég sok hónap kellett eléggé nulláról (s határozottan lagymatagon, kihagyásokkal, az igaz) s vannak nálam sokkal gyengébb nők, akikből 5 kilót se néznék ki (legalábbis nem csodálkoznék, ha szenvednének vele. vannak fiatal férfiak, akik 200 méter gyaloglásba majd' belepusztulnak, ijesztő a mai ifjúság bizonyos része). Persze a sportosabb csajok húznak az átlagon, de a nőket inkább a vékonyság érdekli, spagetti karokkal s a többségük nem sportol olyat, amihez karizom kell.


Ha egy férfi nem edz, akkor még (könnyű) fizikai munkásként se fog közelébe se menni a 40-50 kilónak, de az átlagról halavány fogalmam sincs. Azt sem tudom, a fiatal férfiak hány százaléka gyúr vagy végez intenzívebb fizikai erőkifejtést.


Érdekes kérdés, mindenesetre, engem is érdekelne a válasz.

2018. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31 vagyok és 67 kiló. 40 kilót egyszer ki tudnék nyomni. 25 évesen 77 kilósan sem tudtam 60 fölé menni, mert úgy éreztem kettétörik a csuklóm.
2018. máj. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem nagyjából hiteles, 1.1 millió ember bevallása alapján. De sok mindentől függ, testkompozíció, testalkat, stb...


Ha az átlag alatt edzetlent értesz, aki soha nem próbálta, akkor sokkal kevesebbel mint gondolnád.

2018. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!