Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlatok? Testépítésről...

Roberto00 kérdése:

Mit ajánlatok? Testépítésről lenne szó.

Figyelt kérdés
175 cm vagyok, 73 kiló, fogyni szeretnék egy kicsit, mert látszik a hasamon a felesleg. Ha elértem a kívánt testsúlyt, szeretnék izmot növelni, és itt kérem ki a véleményeteket. Hogy tudnék úgy izmot növelni, hogy ne szedjek fel zsírt? Továbbá tudnátok adni tippeket, edzésterveket tömegnöveléshez? Köszi a válaszokat előre is :D.

2018. máj. 10. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa, és hogy milyen termékeket ajánlatok?
2018. máj. 10. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan kiszámolt étrenddel kevesebb lesz a zsír, de teljesen elkerülni szerintem nem tudod. Tömegnöveléshez nincs edzésterv, általában ugyanaz van mint szálkásításnál csak szálkásításnál van hozzáadott kardió is a súlyzózás mellé, mondjuk tömegnövelés alatt sem árt heti 2x20 perc aerob.


Terméket meg felesleges ajánlani, csinálj egy normális étrendet és arra építs ne kiegészítőkre, nem tesz egyik sem csodát úgy sem.

2018. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
13%
Én építek neked egyet Legóból. Jó lesz?
2018. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első: igen teljesen megértelek, csak az alap fehérjéket és a szénhidrátokat nem nagyon tudom bevinni egy koleszos menza mellett. ezért érdekelne :D


második: tökéletes. :D

2018. máj. 10. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél kalóriadeficitben és úgy edz. Míg szálkásítasz, jó is a koleszos menza :D. Egyelőre elég, ha rádobsz 4 főt tojást, meg 10 deka jó minőségű sonkát vagy színhúst. Tömegeléshez meg ennél valamivel többet majd. Multivitamin mehet még valamilyen, ha mindenképpen akarsz valamit.
2018. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! :D
2018. máj. 11. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!