Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Muszáj közvetlenül edzés...

Muszáj közvetlenül edzés előtt is fehérjét enni? Ha igen mennyit? Nem vagyok mindig éhes edzés előtt, és nem esik jól enni olyan amikor nem is vagyok éhes.

Figyelt kérdés
Régen simán ettem a csirkét állandóan, a napi fehérjebevitelem az magas, de közvetlenül edzés van hogy nem tudok enni, mivel éhes sem vagyok.
2018. máj. 14. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne muszáj?
2018. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát hogy legyen mit felhasználnia a testemnek edzés közben, de ha délután 3-ra az elég ha reggelire ettem fél kg húst?
2018. máj. 14. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
most meg már nem vagyok éhes
2018. máj. 14. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
1.5-2 órával előtte kell enni, nem közvetlenül előtte.
2018. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Te! Szerintem nézz utána az alapoknak,mert elég sötétben tapogatózol.
2018. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Közvetlenül edzés előtt nem szabad, 1-1.5 óra el kell teljen.

Másrészt meg, ne fehérjét vigyél be edzés előtt, hanem szénhidrátot, mert azt használja fel a test, mint energia!

2018. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet fehérjét is enni edzés előtt, nem csak szénhidrátot. Sokkal több haszna van, mint edzés után, a közhiedelemmel entétben az annyira nem fontos. De azt nem mondanám, hogy muszáj. Van, aki full éhgyomorra edz.
2018. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért használna fel a test edzéskor valamirevaló fehérjét? A fehérjeigényed zöme folyamatosan kell a testi folyamataidnak, az izom pedig nem az edzéskor épül...


De ha valaki tud valamit, amit én nem, hallgatom. Persze ez nem fog azon változtatni, hogy sokakhoz hasonlóan nekem éhgyomorra megy igazán jól minden kicsit is intenzívebb fizikai aktivitás...


A napi összbevitel messze a legfontosabb, ha nem kívánja az ember, nem tartom jónak az erőszakkal evést (hacsak nem ez a kisebbik rossz, de itt nem látom ezt).

2018. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!