Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő szeretnék lenni, de...

Erőemelő szeretnék lenni, de nem tudok vízszintnél mélyebbre guggolni? Rengeteg gyakorlással idővel menni fog mélyebbre?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag bármire hajlandó lennék, még műtétre is, ha azzal meg tudnám oldani, hogy mélyre guggoljak.

2018. máj. 17. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyújtsál
2018. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyújtok. Hajlékony vagyok, de sajnos nem mobilis.
2018. máj. 17. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:

A mobilitáson is lehet dolgozni.

Csípő térd vagy boka az ami gátol? Vannak rá mobilizáló programok.

Vagy az achilleszed túl rövid? tegyél a sarkad alá valamit.

Így hogy nem árultál el semmi konkrétat,hogy mi nem megy, nem lehet segíteni.

2018. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik sem tökéletes. Csak nagyobb terpeszben low barban tudok lemenni vízszintesig. Valamint elég magas vagyok. Egyesek szerint ez is hátrány, de nekem nem az a célom, hogy első legyek egy versenyen, hanem az, hogy egyáltalán képes legyek versenyezni (azaz mélyre guggolni).
2018. máj. 17. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Szalagos mobilizálás bokára és csípőflexióra oldalanként 2 perc. Utána menj le goblet guggolás alsó pózicójába, nyomd szét a térdeket és próbálj minél függőlegesebb lenni. Ezt is kitarthatod 2 percig. Én kb ennyit szoktam csinálni. A boka lehet, hogy lassan fog javulni de idővel az is jó lesz.
2018. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Wow és neked javult? Eddig is csináltam goblet guggolásokat, de megfogadom a tanácsodat és kitartom 2 percig. Nagyon remélem, hogy javul majd a helyzet. Köszi a segítséget.
2018. máj. 17. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:

A szalagos mobilizálás a lényeg. Ha low barban guggolaz akkor főleg a csípő egyébként! Ajánlom a Squat University videóit.


És igen, nekem segített, bár nekem viszonylag jó alkatom van guggokáshoz de előtte én sem tudtam elég mélyre menni buttwink nélkül.

2018. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj privatot,segitek. Csatolj videot illetve adatokat.
2018. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a Squat Universiti tényleg baromi hasznos, fel is iratkoztam a csatornájukra. Köszönöm.

Kedves uccsó válaszoló, videót egyelőre nem tudok küldeni 😬

2018. máj. 18. 17:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Idő közben összehaverkodtam egy erőemelő sráccal, aki nagyon keményen tolja, 250-nnel guggol stb. és ő is azt mondta, hogy rengeteget kell nyújtani,valamint most még csak a technikára koncentráljak ne a nagy súlyokra. Azt ajánlotta, hogy 20-as ismétlésekkel dolgozzak (eddig főként 8-as és 6-osokkal végeztem).
2018. máj. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!