Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek teljes testes erősítésre?

Figyelt kérdés

Írnátok gyakorlatokat, amiket vállra, karokra, hasra, hátizomra, csípőre, fenékre, lábra kell végezni? Tehát minden testrészre.

Formába szeretném hozni magam, viszont kondi terem nem opció, így saját súlyos, illetve 2,3 és 5 kilós egykezes súlyzókkal(párban) tudok edzeni, ehhez kérnék segítséget, tanácsokat.

Előre is köszönöm, 17/L


2018. máj. 20. 17:48
 1/9 anonim válasza:

Szia, hát ez nem így működik, de annyit tudok segíteni, hogy magadnak megtervezd az egészet.

Push, Pull, Core, Leg gyakorlatoknak sok variációja van, kezd el nézegetni, melyikből tudsz szabályosat csinálni, de érzed is, ezeket csinálhatod szettbe. Mondok egy példát:

-8 húzodzkodás

-8 fekvőtámasz

-15 térdemelés

-12 guggolás


Na ehhez, hogy tudj szettezni és teljes testet eddz, meg kell találnod, hogy melyik fekvőtámasz variációt tudod, szabályosan, ne beszarásig erőlködj, bukásig edzel akkor annak semmi értelme.

De linkelek egy videót, hogy értsd.

2018. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=YB-DPYlcnao

Nézegesd youtube-n meg keress igaz információt, de arra vigyázz, te tested, te pedig te vagy, ami másnak működik neked nem biztos, hogy fog.

2018. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Megint én vagyok.

Kajára figyelj oda, én se járok terembe, mert nekem nem tetszik azaz edzés stílus, meg nagy dög se akarok lenni, csak erős, mellé meg ezzel az edzéssel jön a tömeg is, vagyis inkább esztétika.

2018. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. máj. 20. 21:50
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak arra gondoltam, hogy hasra pl ügye a hasprés, de vannak más gyakorlatok is, csak nem tudom mik.

Meg ugyanez mindenre.

Linket is küldhetsz, ahol leírják milyen gyakorlatok végezhetők egyes testrészekre.

2018. máj. 21. 07:38
 6/9 anonim válasza:
Hasprés helyett lábemelés, térdemelést ajánlok, keresek egy pillanat
2018. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Másik dolog, meg a saját testsúllyal végzet gyakorlatok, mindent megmozgatnak nagy részben, szóval az egyes testrészek edzése felesleges. Kondiba a kokszosoknak találták ki azt. De járj utána. Ha akarod, szép testet szeretnél járj utána az információknak, gyakorolj. Akarod vagy nem akarod ugyanaz, szándék.

Nézz videókat, de lehetőleg olyan lányoknak a videóit, akiknek látszik is valami, keress jó példákat, jó atlétákat, de linkelem egy csatornát, ahol sok női atlétának a videója fent van, és a neve, elérhetősége, amin keresztül tudsz tájékozódni mert raknak fel tutorial, meg "tips" videókat. Sok sikert, puszi.

2018. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2018. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. máj. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!