Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi számít szemét kajának?

Mi számít szemét kajának?

Figyelt kérdés
Nehezen zsírosodok szerencsémre,tömegelésnél mi számít szemét kajának?ilydn hogy húsleves kevés pörkölt,ezekkel mi a helyzet? 17f
2018. máj. 27. 16:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Okés köszi,neki fogok a makró számolgatásnak és komolyan veszem azok bevitelét
2018. máj. 27. 19:26
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Én se szeretem ezt a szót, egyesek már majdnem mindent leszemeteznek. Én is odavagyok a tiszta étkezésért, de falnak megyek egyesektől.


Mégis mi a baj lenne a húslevessel és a pörkölttel? Teljesen normális ételek, bár rossz minőségű húsból persze nem, hogy kinek mi a rossz minőségű hús, az más lapra tartozik (én házit és vadat fogadok el, de itt etikai dolgok is bejönnek, szemétnek semmiképpen nem neveznék egy normál húsételt, tele van hasznos tápanyagokkal).


Ami nem passzol a tiszta étkezésbe, nekem kb. az fedi le az első fokon kerülendő ételeket.

A második fok már egyéni, olyan ételeket eszem, amik személy szerint nekem beválnak, energiát adnak, szálkásításkor kellően laktatnak.


Az üres kalória alapvetően még nem tűnik problémának, hisz energiát az is ad s mi van, ha pont erre van szükség? A sok hozzáadott cukrot egészség szempontjából nem tartom jónak, de egy nagy kalóriaigényű embernek lazán befér egy kupac olyan étel, amiben alig van tápanyag, azt beviszi másból.

2018. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 fakamabendo válasza:
87%
De azért mégsem jó a makrót chipsből, meg túró rudiból számolgatni.
2018. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lazy Lover ***** válasza:
73%
szalámik péksütik májkrém kóla chips ilyenek... azért nem mind1 hogy teszkó párizsiből vagy sovány húsból viszed be a fehérjét....
2018. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az üres kalória nagyon vicces egy kifejezés, ezt már csak a nincsen benne tápanyag tudja überelni. A cukor mi, ha nem tápanyag? Értem én, hogy arra gondoltok, hogy nincsen benne fehérje, és a szénhidrát is nagyon gyors felszívódású, de ez a kifejezés nagyon félrevezető és áltudományos. Kb. mint a táplálékkiegészítő (gy. k.: nincs olyan kategória, hogy táplálék kiegészítő, étrend kiegészítő van, a legtöbb táplálék kiegészítő pedig jogilag sima élelmiszer).
2018. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért nem? Annyira mindegy kb mint hogy ásványvízből vagy csapvízből iszol.
2018. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Számomra pl az olcsó felvágottak,párizsik,májkrémek . Amikor nagyon gázos anyagi helyzetben voltam,akkor is ettem inkább az üres pirítóst meg a paprikáskrumplit ,számomra undorítóak , nem tartom ételnek azt amibe mindenféle élelmiszeripari hulladékot beledarálnak .

A húsleves és a pörkölt teljesen rendben van , cukros-lisztes dolgok ,édességek, azok számomra nem szemét kaják ,de ritkán fogyasztom,mert én hízékony vagyok .

Ugyanez a cukros üdítőkkel is. Persze töménytelen mennyiségű cukrot nem jó fogyasztani,akkor sem ha nem hízol,cukorbeteg még lehet az ember .

Sokaknak a hamburger meg a pizza is szemét ,pedig ezek ha igényesen vannak elkészítve tök jó kaják,és finomak is .

Szóval szerintem ez egyéni mindenkinél,nálam csak a tesco párizsi meg hasonlók ütik meg ezt a szintet.

2018. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!