Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolástól gyorsabb leszek...

Guggolástól gyorsabb leszek fociban?

Figyelt kérdés

A futógyorsaságon javíthat?Esetleg még milyen gyakorlatokat lenne érdemes beiktatni ha a robbanékonyság növelése a cél?


Bocsi,hogy ide írtam és nem a csapatjátékokhoz :D


2018. máj. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

igen, de nagyon kell vigyazni kotelezo nyujtas es rengeteg hisz nem eors hanem gyors akarsz lenni (nyujtas csak edzes vegen-kozben ha muszaj, elotte nem naon szoktunk leviszi az erot)


és akkor erosebb leszel, picivel gyorsabb, és ha nyujtasz akkor minden meno :D


am a kondi sokat lasit, én pl clasithenics-ezek és ott olyan h valaki belassul nem naon van, -pl explosive workout minden edzesemben van

(pl: explosive huzodkodas mikor joval a rud fole huzod magad a lenduletbol, és ezek engem ahogy en erzem gyorsitanak)

2018. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak guggolás nem biztos, hogy elég. Persze sokkal jobb mint ha semmit nem edzenél rá.

Robbanékonyságra súlyemelő gyakorlatok, felvétel, lökés, szakítás bár ez utóbbi azért elég trükkös. Jah és a dobozra ugrálások is mehetnek.

2018. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyújtani rendesen(15-20 percig) pihehőnapon nem jó?
2018. máj. 29. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nyújtani rendesen(15-20 percig) pihehőnapon nem jó?"


De, csak melegíts be előtte szerintem.

2018. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!