Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hasizmom alsó része sokkal...

A hasizmom alsó része sokkal jobban kidudorodik, mint feljebb. Ez normális?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten "kockás" a hasam, de a köldök alatti rész sokkal tömöttebb, mint feljebb. Oldalról úgy néz ki, mintha lenne rajta háj, de egyáltalán nem, be tudom feszíteni, de anélkül is totál kemény az egész. Szemből teljesen normálisan néz ki, de oldalról látszik, hogy sokkal jobban kidudorodik, mint a felső négy "kocka". Ez normális így? Mitől lehet? Nem edzek rá kimondottan, küzdősportolok. Már ha számít. :D

18 éves lány vagyok egyébként.



2018. máj. 30. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
attól függ,hogy hányadik hétben vagy,de 2-3 hónaposan már látszik,szóval normális.
2018. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Haha, igazán vicces. Nem vagyok terhes ;)

Valami értelmes hozzászólás esetleg?

2018. máj. 30. 19:03
 3/5 palilaci ***** válasza:

1#

:D


Szerintem meg ott van egy kis lerakodott zsir. Olyan nincs, hogy nokent olyan atomszalkas legyel naturalban egy kis adok-kapokkal, hogy ne legyen zsir a hasfaladon.

2018. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, hát valamennyi minimális nyilván van (nagyon sovány vagyok egyébként), de csak azóta ilyen, mióta "kockás". Ha zsír, látszott volna régebben is, nem?
2018. máj. 30. 19:08
 5/5 palilaci ***** válasza:
Szerintem szimplan arrol van szo, hogy onnan megy le utoljara. Nekem is latszik a felso 4 kocka, de alul a koldokomnel ralehet markolni a pocakomra, lejjebb pedig eres a hasam. Szoval egyszeruen igy oszlik el a felesleged.
2018. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!