Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az edzéstervemről?

Mit gondoltok az edzéstervemről?

Figyelt kérdés

Hétfő

Guggolás

Fekvenyomás

Döntött törzsű evezés

Jó reggelt

Francia rudas bicepsz

Letolás


Szerda

Felhúzás

Fej fölé nyomás

Alsó holtponton megállított guggolás(beleülök teljesen 1-3mp ig tartom és felállok)

Szűknyomás

Vállvonogatás

Oldalemelés

Egy fogáserősítő gyakorlat


Péntek

Guggolás

Fekvenyomás

Döntött törzsü evezés

Jó reggelt

Francia rudas bicepsz

Letolás


Mindegyik gyakorlatból 3 sorozat és az ismétlésszámok 8-3 közt mozognak



2018. máj. 30. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóreggelt nem kell,ha van evezés +felhúzás,egyébiránt nem rossz terv
2018. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemkell ennyi gyakorlat,próbáld ki a Team Suleiman módszert,nem fogsz csalódni!

Én ezt alkalmazom már jó pár hónapja,tömegelés sikeres volt. Erő jött,és tudtam jósok helyre pakolni izmot.

2018. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hiányolom belőle a vádlit és a hasat.
2018. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én egy nap két három izom csoportot dolgoztatnék meg.(pl: hétfő: hát-mell-váll szerda: bicepsz,tricepsz péntek: láb) és ha jól látom a hétfői és a pénteki edzés ugyanaz tehát egy ideig lehet hogy jó lesz de még fog állni a fejlődés.mondjuk azt nem tudom hogy mi a célod ?!a lényeg hogy legyen változatos és dolgoztass meg minél több izmot.ha csak hobbiból csinálod akkor még tökmindegy a legyeg hogy jól érezd magad
2018. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi értelme lenne a hát mell vállat egy napra tenni?Fekvenyomás után nincs erőm vállazni és legalább heti 2x meg kéne edzeni egy izomcsoportot
2018. jún. 1. 13:30
 6/6 anonim válasza:

Hát figyelj te érzed hogy mit bírsz én csak egy példát írtam de lényegében úgy variálod ahogy akarod(akár lecserélheted mell-váll-tricepszre is és akkor a másik nap marad a hát-bicepsz) és ugye azt tudod hogy egy gyakorlat általában több izom csoportot mozgat meg?!

De ha nem tetszik a véleményem akkor nem kell megfogadni :)

2018. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!