Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok olyan edzőtermeket...

Tudtok olyan edzőtermeket pesten vagy pest környékén ahol rockzene megy és nem ez a szar tici tuci amit mindenhol nyomatnak?

Figyelt kérdés

Ha kell két órát utazok csak ne legyen 50x remixelt technó zene. Valakinek persze az jön be ízlések es pofonok, de nekem nagyon nagyon nem, ezért kérdem tudtok-e mondani.

Lehet rock/metál is, igazából mindegy



2018. jún. 17. 13:35
 1/10 anonim válasza:
Arra nem gondoltál, hogy fül/fejhallgatóval edz?
2018. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt szoktam, de athallatszik rajta mert olyan hangosan nyomatják. Mellesleg zsebemből mindig kiesik, karpánton meg rettentően zavar
2018. jún. 17. 13:44
 3/10 anonim válasza:
48%
Szerezz be egy vezetéknélküli fejhallgatót. Nem olcsó, viszont elég hangos és kényelmes is. Szerintem jobb, mint 2 órát utazgatni.
2018. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2018. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmmm köszönöm szépen, megpróbálok egy vezeték nélkülit
2018. jún. 17. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Aliexpress: 3000-5000 Ft kozott eleg jo bluetooth fuleseket lehet venni. En onnan rendeltem. Nagyon jol szol es 2-3 orat birja egy feltoltessel.
2018. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ezért vettem vezeték nélküli fülest. Muszáj. Ha pedig annyira hangos, hogy behallatszik, akkor kérd meg, hogy hallkítsák le. Ha nem hajlandóak, akkor keress másik termet.
2018. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy srác aki Bluetooth fejhallgatóval nyomja. YouTuberól hallgatja a zenét. Vagyis azt hittem zenét, de egyszer ránéztem a telójára és Kálmán Olga műsort hallgatott, épp egy Dúró Dóra interjút. :D


Amúgy nálunk az a módi, hogy van egy hangszóró és bárki ráteheti a telót. Így történhet az meg, hogy Lady Gaga, Snoop Dogg, után egy laza kis Iron Maiden következzen :D

2018. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek
2018. jún. 17. 16:19
 10/10 anonim válasza:
0%
#8 rosszul irtad! A lady gaga kis betu!
2018. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!