Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél-két hónap alatt lesz...

Másfél-két hónap alatt lesz már látszatja az alábbiaknak?

Figyelt kérdés

Azt leszögezném, hogy csodát nem várok néhány héttől. Csak úgy kíváncsiságból érdekelne, hogy mire számíthatok.


Jelenleg olyan 7-8 kiló felesleg van rajtam. Ezt akarom leadni, meg egy kis izmot is szeretnék felszedni. Elkezdtem edzőterembe járni. Heti 5 súlyzós edzés (most még nem tudok nagyobb súlyokkal edzeni, mert eddig kb ülésből álltak a napjaim, fekvőtámaszozni is alig bírok pl de dolgozom rajta. Guggolásnál 20kiló most a max) és hétvégén egy csoportos ,intervallos zsírégető edzés. Néha futni is szoktam futópadon edzés után legalább ilyen 8-10 percet, de az nagyon hangulat függő és sokszor már semmi kedvem hozzá.


Ezek mellé próbálok normálisan enni, pl ma zab+natúr joghurt+gyümölcs volt a reggeli, ebédre lazac+quinoa+zöldség. Jó persze nem eszek minden nap lazacot, de egy héten egyszer kétszer próbálok. Csokiról meg társairól letettem, gyümölcsöt vagy magvakat nassolgatok.

Nincs konkrét étrendem, nem hiszem hogy bírnám, de azért próbálok normálisabban enni mint eddig (eddig heti két csomag csipsz is megvolt...)


Szóval ilyen életmóddal ennek lehet már egykét hónapon belül is látszatja? Nem gondolom hogy ripszropsz megszabadulok minden feleslegtől és én leszek Kiss Virág meg Simon Szimonetta ilyen téveszméim nincsenek :D


De érdekelnének a tapasztalatok.

Én azt sem vettem észre magamon sajnos hogy mennyire eltunyultam és meghíztam, akkor szembesültem vele igazán mikor megláttam egy rége meg egy új képet.

A környezetem meg nem azt fogja látni és mondani nekem hogy hú de jó fitt lettem halad a dolog hanem hogy minek FOGYÓKÚRÁZOL hova fogysz már beteg leszel de sovány vagy stb...Ez van ha nincs rajtam 10 kiló zsír.


2018. júl. 10. 14:51
 1/2 A kérdező kommentje:
22L
2018. júl. 10. 14:53
 2/2 BlodDrunk ***** válasza:

A heti 5nap edzést felejtsd el sok és felesleges,3nap köztük 1nap pihi és hétvége pihi,így bőven elég naturálba.


A csoportos órát hanyagold,az is felesleges,edzés előtt 20perc kardió vagy reggel éhgyomorra ha megtudod oldani.


Súlyzós edzést nyomassad lehetőleg intenzíven 1 nagyon max 1.5órába férj bele.

3 alapgyakorlatban próbálj folyamatosan fejlődni

fekvenyomás,guggolás,felhúzás

Ezeket egészítsd kisebb izmokra 1 gyakorlattal.

Pl -francia rudas,bicepsz

-Csigás letolás,tricepsz

-mellről nyomás,váll

-evezés,hát

3x8 ahogy eléred a 3x10et emeld a súlyt és vedd vissza az ismétlést és így sorban.

mehet mellé hasprés,lábelemelés heti 3x és kész ennyi bőven elég.


Kajára figyelj leginkább azon fog múlni az egész,ha az jó eredmény is lesz.

2018. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!