Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges, hogy ennyire...

Hogy lehetséges, hogy ennyire nincs arányosság az alacsony és magas ismétlésszám között?

Figyelt kérdés
Amikor 120kg-ba bírtam 3x8-at guggolni,147.5kg-ba ment 1x5.De amikor feltornáztam ezt 127.5kg-ba 3x8-ra,akkor is csak 150kg-ba ment az 1x5

2018. júl. 14. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Furán hangzik, de ezt is gyakorolni kell. Hozzászoktatni a stabilizáló izmokat, az idegrendszered, az agyadat és az ízületeidet.

Az én példám, hogy 140 kilóval még fel tudok húzni 8-at. 160-al már csak 4 megy... Majd azt gondolná az ember, hogy közel a vége, de nem. 180-190-200-al is megy 1-1-1, de nem több. Ha meggebedek sem tudom felemelni 2* a 180-at. Sőt, a 170-et sem mindig. Ez is gyakorlás kérdése lenne, de sz*rok rá.

2018. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!