Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Házi tömegnövelő turmixot...

Házi tömegnövelő turmixot akarok készíteni, mennyit számít hogy tejjel v. növényi tejjel csinálom?

Figyelt kérdés

Mogyoró, zabpehely + banán.


Vízzel nem megy le, eddig mindig visszajött. Kizárásos alapon marad valami tej, amivel felöntöm.


A növényi tej igen drága, ezért nem szívesen költenék el ennyi pénzt rá. Ha tehéntejjel csinálom, mennyivel vagyok hátrányba?


A szilárd kajával ne gyertek, nincs időm annyiszor szilárdat enni!


2018. júl. 16. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a tej csak minél zsírosabb legyen. Én csináltam úgy is hogy fehérje port is tettem bele.
2018. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Jó a tej. Majd jönnek a tej ellenesek meg a vérvegánok, hogy a tej az fehér halál meg a többi baromság.

Semmi baj nincs a tejjel, mehet nyugodtan.

2018. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokan azt mondják, hogy nem szívódik fel tőle semmi rendesen. Érdekes, nekem semmi gondot nem okoz, jól esik és semmi tünetem nincs.


Meginnám vízzel én a cuccot, de ha nem megy, akkor mit csináljak?

2018. júl. 16. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

"Érdekes, nekem semmi gondot nem okoz, jól esik és semmi tünetem nincs."


Akkor nincs kérdés, idd nyugodtan.

2018. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!