Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tesztoszteron megtudja...

A tesztoszteron megtudja változtatni a személyiséget?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ah valaki csendes, befordulós, önbizalom hiányos, de elkezd edzeni, azzal meg tudja változtatni a személyiségét?

2018. júl. 22. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Meg, lesznek szép nagy csöcseid..
2018. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eleve miért tennél fel ilyen kérdést, ha nem te lennél ez? Elkezdenél edzeni és rögtön tesztó..
2018. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Meg.De az alkérdésed már másra vonatkozik,mert ha adott egy alacsony szinttel rendelkező ember,akkor az edzés sem fogja ezt neki ideális,vagy átlag feletti szintre emelni.

Van egy dokumentum film a témáról ami bemutatja hogy a személyiséget sokkal jobban átalakítja a szteroid és a magas tesztoszteron szint,mint akár a testet,időnként nem feltétlen rossz irányba.Az a címe-Bigger, Stronger, Faster

2018. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, de a depresszióból nem gyógyít ki. Kicsit jobb lehet a közérzeted, meg ilyesmi.
2018. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, lehet félreérthető voltam. Nem arra gondoltam, hogy elkezdek edzeni meg rögtön szúrni magam. Igazából a személyiségemet szeretném megváltoztatni, és érdekelne, hogy mennyire használható erre a tesztoszteron. Mert azt tudom, hogy nagyon erősen képes az ember viselkedését befolyásolni, de azt nem, hogy mennyire használható ez a tulajdonsága szándékosan a személyiség fejlesztésére. Tudom, hülyén hangzik de elsősorban a "személyiségemet" szeretném kigyúrni, másodsorban a testemet.


3-as, neked külön köszönöm! Te megértetted hogy mit is kérdezek. Mindenképpen rá fogok keresni az általad említett dokura.

2018. júl. 22. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Kis dózis nem fog semennyire.Nagy dózis hosszú távon pl (versenyzőknél) annyira jó hogy függő leszel.

Az elhagyás után meg megzuhansz rosszabb lesz mint előtte.

Lásd Kormány Misi...

2018. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Így van nagy dózis , hosszú távon. De ne kérdezd hogy mennyi az a nagy dózis. A testépítők nem személyiségváltoztatás céljából használják.
2018. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire sem változtatta neg
2018. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*meg
2018. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg tudja változtatni,ha nagy mértékben tolod. Nem leszel csendes, önbizalomhiányos hanem az a tipikus gyúrós: 'beszótá letépema fejedkötsög 'leszel ,szóval az agresszíószintet megnöveli rendesen.
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!