Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van-e számottevő minőségbeli...

Van-e számottevő minőségbeli különbség egy Scitec 100% Whey Protein Professional és StillMass Whey 80 instant között?

Figyelt kérdés
árban nyilván az utóbbi a nyerő, de engem konkrétan a minőség érdekel-e.. illetve ha már szóba jött az ár is, akkor az ár-érték arány. Jobb-e annyival a Scitec fehérjéje, hogy megérje azt a rengeteg pénzt amivel többe kerül?

2018. júl. 26. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Scitec: kamu amcsi márkás, hulladék magyar sz*r agyonreklámozva és aranyáron


a másikat nem ismerem

2018. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szereted Te a scitecet, pedig az egyik legjobb az orszagban, csak tularazott :)

Feherje-feherje, olyan kulonbseg soha nem lesz minosegben, hogy megerje az arat.

2018. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"csak tularazott"


Leírtad a lényeget. Az alapítója kiment az USA-ba, megalapította, ott megbukott vele, aztán hazahozta, hogy jó lesz akkor a hülye magyarnak, dupla annyi pénzért mint amit megér.

2018. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én jó pár éve áttértem scitecről stillmasra. Marha finom a finom a fehérjéjük, protein meg legutóbb mikor néztem, konkrétan több volt benne, mint a scitecesben. De nézd meg az összetételt.
2018. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a Stillmasstól, én csak addig féltem amíg ki nem próbáltam. Jó minőségű termékeket csinálnak, nem nyomják tele annyi adalékanyaggal, mint egy Scitec vagy Biotech. Emiatt az ízben annyi változás van, hogy nem olyan intenzív.

(Csak hát nagyon sokan az ízt azonosítják a minőséggel...)

A honlapon néhol helytelenül ragozott magyar mondatok szerepelnek, de ennyi baj legyen :D . Eddig 2x rendeltem tőlük, mind a kétszer rendesen megérkezett a termék. Facebookon pedig a termékükkel és annak használatával kapcsolatos kérdésemre készségesen válaszoltak.


Szóval a kérdésedre visszatérve abszolút megéri a Stillmass, van legalább olyan jó a termékük, mint Scitecé :) . A neten amúgy megtalálhatod a tejsavó fehérjéjük bevizsgálásának az eredményét is.

2018. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!