Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem birok annyi sorozatot...

Nem birok annyi sorozatot amennyi kéne segitség?

Figyelt kérdés
Például ha fekvenyomás van 4x8at kellene csinálnom de 2x8 lemegy utána annyira elgyengülök hogy például 4et megcsinálok várok pár másodpercet és ugy a maradék 4et és igy tovább szóval nem tudom lenyomni egybe a 8 ismétlést a sorozatból.Ez baj?Még nemrég kezdtem ha valaki tudna segiteni megköszönném.

2018. júl. 31. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Ne pÀR MP T VARJ HAnem 1-2 percet

Ha szedni akarsz valamit creatine monohydrate

2018. júl. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyivel csinálod?

Mennyit pihensz 2 sorozat között?

2018. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csokkentsd a sulyt. Az elso 8as konnyu lesz, de az utolso nehez. Ezert jobb egyebkent a piramis.
2018. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez is egy edzés "elv" amit kitaláltál magadtól.

Bajnak nem baj, sőt.

Mit jelent az, hogy kellene? Ki vagy mi határozta meg? Hasra ütésre? Amiből épphogy megy 8-9 ismétlés, azzal nem fog menni 4 sorozat, de nem is kell. Ha megy akkor nem volt megfelelő a súly megválasztása, a pihenés időtartama vagy segített valaki.


Egy jó tanács hisz írtad, kezdő vagy.

--> Az izmaid nem látják a súlyt.

Ha érzésre megvan egy gyakorlat, az már bőven elég. Teljesen mindegy, hogy ezt az érzést mekkora súlyokkal érted el.

2018. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2 sorozat között nyugodtan mehet max 3 perc pihenő is akár! Ennyi pihenővel simán fog menni a 4x8, vagy még több is! Bátran pihenj minden izomcsoportnál akár 3 percet is! Az újabb kutatások kimutatták, minél nagyobb az edzésvolumened ( egy adott gyakorlatnál az ismétléseid száma ) annál kedvezőbb a fejlődésed mind erőben és izomtömegben egyaránt!


Úgyhogy 3 perces pihenőkkel célozz meg olyan súlyt, ahol az első sorozatban éppen képes vagy 8-15 közti ismétlést végrehajtani, majd ezt utána ismételd meg 1-2x. Szerintem 2 széria legyen gyakorlatonként, és inkább többféle szögből támadd meg az izmot.


Sok szerencsét!

2018. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tölts le egy Powerbuilder edzéstervet, abban van progresszió, nem csak a "múltkor ennyivel nyomtam 10-et (bár azt is a spotter szedte le rólam), akkor most hasraütésszerűen mondjuk legyen ennyivel".
2018. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!