Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segitseg! Így nez ki a testem...

Segitseg! Így nez ki a testem feszites nelkul. Ti lattok rajta felesleget? Mihez kezdjek? Dietaznom kene?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a kép rólam mikor nincs befeszítve semmim, tehát feszítes nelkul ilyen. Mit csinaljak? latszik h a hasamom van felesleg.. szalkasitsak le? A kívant test amit el akarok erni az szálkás izmos..(vekony)

(Kondizok) de nem nagyon van eredmenye.. legalabbis hasi resznel.. kockaim is vannak de a zsir eltakarja gondolom



#testépítés ##edzes ##vekony ##szalkas
2018. aug. 4. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

12.5 13% testzsír nem kell a diéta

Kondizzàl csak keményen edzés utàn fogyassz elég szenhidratot es feherjet jo lesz az

2018. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Annyi zsír azért nincs rajtad. Szerintem nem nagyon kellene szálkásítanod, vagy max 200-300 kcal-s deficitben lenned, nálad lehet működne még, hogy kis zsívesztés mellett izmosodnál.


A kajádat próbált rendbe tenni, mert nálad még lennie kellene az edzésnek eredménye, hacsak nem csinálod azt is nagyon rosszul. De én inkább a kajára tippelnék.


Mióta edzel egyébként?

2018. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez attól is függ mit esszel, én Szeptemberben nem veszek általában kaját a suliban és nyáron végzek kemény edzéseket .. Jah és attól is hogy hogyan edzel. Korod? Figyeld ha csajokkal van problémád akkor most letiltalak mivel a legtöbb "pánknak" még ilyen sincs..
2018. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem:D Lehet az etrenddel van a gond..

17 vagyok, 195 cm

Es 5-6 honapja kondizom

Rendesen edzek

2018. aug. 4. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Meg egy 2-3 ev kemeny edzes, helyes etrend, aztan szalkasits le es elered a celod.
2018. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:)
2018. aug. 4. 13:10
 7/10 palilaci ***** válasza:

Nemar Geri, feltettel itt mar 3 kerdest ezzel kapcsolatban, megkerestel tobbunket privatban, engem facen is. Leirtam mindent, mar lassan 5 honapja. Ha cseszel normalisan edzeni meg fosol az etrendbe, akkor nem is fogsz sehogy sem kinezni. Amit meg Te formanak kuldtel, ahhoz csak koplalni kell, meg fekvotamaszozni.


A "szalkas izmos" test:


[link]

2018. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D
2018. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Női szemmel nézve tökéetes tested van, de a rendes, tiszta táplálkozás és a kemény edzés sosem árt.
2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 hol tökéletes? Ne viccelj már! Ez egy vékony kisfiú, nem férfi...

21/L

2019. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!