Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Egyszerre 6 gramm kreatin sok? Osszam szét? Ti hogy szeditek?

Fél éve edzem, erőemelő vagyok. Le volt akciózva a kreatin és gondoltam adok neki egy esélyt.

Pihenőnapon mehet egyszerre 6 gramm? Edzésnapon pedig edzés előtt és után 3-3 g?

aug. 10. 12:05  Privát üzenet  

A válaszok
Mehet. Én is kipróbáltam,napi 10g is ment.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 10. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És te egyszerre vitted be, vagy 2 részre osztottad?

# 2/6Időpont aug. 10. 14:19 Privát üzenet

Én is napi tíz grammot szedek pihenőnapokon, edzésnapokon van hogy 15-öt.

5 grammonként szoktam meginni, de 6 sem gond. A kanállal úgysem tudod teljesen pontosan mérni, egyszer 4 lesz egyszer 6, annyira nem is lényeg egyébként.

Ha esetleg érzékeny a gyomrod a monohidrátra (már ha azt vettél), akkor próbáld meg szétosztani kisebb adagokra, ha akkor se jó, akkor érdemes kipróbálni másmilyet mondjuk phosphate-ot.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 10. 16:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma kezdtem el szedni, nem tapasztaltam még semmi negatívumot. Nem csinálok "töltést", minden nap 6-10 gramm megy. Sokan azt mondják, h a töltés csak marketingduma meg csak megfosat.

# 4/6Időpont aug. 10. 16:47 Privát üzenet
Én sem csináltam töltést, napi 10 gramm megy az elejétől kezdve, plusz ha edzek akkor előtte egy adag. Én így nem tapasztaltam semmi negatívumot.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 10. 17:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És sok erőt hozott? Legfőképp ezért szedném. Elvileg tovább bírjuk az edzést és picit keményebben tudunk edzeni tőle. Csak hát az még pár hét, mire betöltődök.

# 6/6Időpont aug. 11. 06:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány gramm kreatint kéne szednem naponta?
Kreatin szedéskor napi 5gramm vagy testsúly/3 gramm?
Kreatin mellé edzés után inkább szőlőcukor, vagy zabpehelyliszt? 50-60 gramm
Kreatin tapasztalatok? Kinek mi a tapasztalata feltöltés vagy hosszú távú szedés? Napi hány gramm?
1 éve edzem, és szeretnék Kreatint szedni, vásároltam:Kreatin Alkalyn 1500,120 kapsz - Megabol írnátok róla véleményt, és mindent amit a kreatin szedéséről tudni kell? Hany gramm...
Az 50ml-es kanál az hány gramm kreatint jelent?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!