Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szar lenne a genetikam/formám?

Szar lenne a genetikam/formám?

Figyelt kérdés

Az a baj, h a csípőm nem olyan vékony (75cm), a derekam viszont vékonyabb, es amiatt egy ilyen homokóra forma jön ki. (mert ugye hátam meg szelesedik) szval az lenne a kérdésem, h ez befolyasolja, hogy egy szep kidolgozott látványos testet sikeruljon felepiteni?

(a shoulder waist ratiom 1,6, ha ez valamennyire fontos)

Fura kérdésnek tűnhet elsőre de a válaszokat köszönöm!

Bocsi a helyesírásert telorol vagyok


2018. aug. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Magasságtól is függ, de nagyon kétlem hogy a 75ös csípő sok lenne, szerintem kimondottan kicsi.
2018. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj de nagy a csípőd, 75cm. Vicc, nekem majdnem 90.

A derekam is 80 körül van, még is 15% alatt van a tzs-m.

2018. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok,
2018. aug. 12. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a labaid vastagok es szeles a vallad, lent tapad a hatad akkor nem gond.
2018. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyjabol ezek megvannak, persze meg van mit fejlodnom. Csak zavar h szépen szűkül a testem lefele haldva es derekam utan van neki egy abszoluterteke es elkezd szelesedni a csípőm miatt. Bár gondolom megtobb edzes, aminek a hatására nagyobb izomtömeg lesz a vállamon es a hatamon (foleg a széleshaton) remélem azert optikailag javit rajta
2018. aug. 12. 15:51
 6/7 palilaci ***** válasza:
Takard ki a fejed, dobj ide egy kepet, aztan majd mondanak valamit a szakik.
2018. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol mérted magad, de ha igaz az a 75, akkor vagy éhező etióp vagy, esetleg nyolcadikos kisiskolás. És totál ellenkezője a homokórának. Szerintem mérj egyet fenékdomborulat/faroktő magasságában, egyet köldök alatt 10 centivel, egyet köldök magasságában, és egyet köldök felett tíz centivel... és akkor biztos nem lesznek félreértések. Testsúly sem ártana
2018. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!