Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kéne egy kis segítség! Étrend...

Kéne egy kis segítség! Étrend és has csökkentésre gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Régebben fél evig tömegeltem

18 vagyok 100 kiló felett vagyok amióta le álltam az edzéssel el pocakosodtam

A felső testemet feljebb akarom tömegelni hasat meg le nyomni

Hogyan érhetem el? Milyen étrend és has gyakorlatok?


2018. aug. 29. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend ( magas fehérje, alacsony szénhidrát és zsír). Edzéstervet súlyzós edzéshez találsz rengeteget interneten. Végezz kardió vagy aerob edzést is heti minimum 3-4 szer.
2018. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi

Csak a hasammal van gond mashol nem ihen vagyok ugymond elhizva

Tehat kart tovabb akarom tomegelni vallat mell hat stb csak a hasbol akarok le adni ez a 2 egyszerre off?

2018. aug. 29. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a hasadon van zsír, nyugi a tested többi részén is.

Izomnövelés és zsírleadás egyszerre nem lehetséges.(naturálban)

2018. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tömegeléskor kalóriatöbbletben eszel, szálkásításkor deficitben. Nem megy egyszerre a kettő. De ha idejében észbekaptál s még nem vagy nagyon zsíros, nem tart olyan sokáig a szálkásítás s majd utána tömegelsz. Ez egy lassú folyamat, nem a türelmetlenek sportja (nem mondom, hogy az vagy, de sokan azok).


Nem a hasgyakorlattal tűnik el a pocak, hanem a szálkásító étrenddel. Ami olyan, mint a tömegelő, csak kevesebb a kalória (hacsak nem mozogsz sokkal többet, mert nem tudsz jelentősen kevesebbet enni), ez a többségnél a szénhidrátból s kis részben a zsírból jön le, a zsírra alapozóknál pedig a zsírból.

Akár tömegelsz, akár szálkásítasz, az edzésed hasonló, az étrended marad (illetve ha a megváltozott makrók kikényszerítik, akkor megváltozhat), a fehérje marad, az energiát hordozó makró pedig csökken. Ugyanúgy számolod mindkét esetben. Fehérje, alap zsír, ami marad, az a szénhidrát, zsírra alapozáskor fordítva.

2018. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Ertem! Tudsz valami szálkásító étrendet?
2018. aug. 29. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt saját magad állítsd össze, itt olvashatsz bővebben [link]
2018. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!