Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészség szempontjából mekkora...

Egészség szempontjából mekkora az a testzsírszázalék, ameddig érdemes lemenni?

Figyelt kérdés
Baromira túlsúlyos vagyok (~40% tzs). Így is sok lement már, de kíváncsi vagyok, hogy meddig kéne. Kb. mekkora százaléktól jön el az a szint, ahol már csak azért diétázik valaki, mert jobban néz ki és nem azért, mert káros az egészségre? 20-25%-al én már baromi elégedett lennék külsőre, de ha több pozitívumot tartogat az alacsonyabb tartomány, akkor tovább csinálnám. 24/F
2018. szept. 3. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
20% fölött a tesztoszteron termelés is csökken . Ajánlanám neked FOKOZATOSAN lemenni olyan 17-18 %-ra
2018. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fokozatosan megyek, egyszer már sikerült 25-30 közé lemenni (-35kg), de sajnos úgy hozta az élet, hogy nem volt időm szinte semmire se, így vissza jött belőle sok.
2018. szept. 3. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
20-25%-kal én is elégedett lennék, de én nő vagyok. Egy férfinak az még bőven sok. Menj alá pár százalékkal, de konkrétan majd meglátod, hogyan nézel ki, hogyan érzed magad s mennyire könnyű tartanod. Nem muszáj mindenkinek szálkásnak lennie, amennyire csak lehet. Kis fedettség OK lehet férfin is, nekem általában jobban is tetszik, mint a versenyszint, de fölötte már se nem szép, se nem egészséges annyira.
2018. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!