Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hízókúra is valójában egy...

A hízókúra is valójában egy testépítési forma?

Figyelt kérdés
A szó szoros értelmében gondolom...

2018. szept. 26. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a gömb is egy forma...
2018. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Épülni így is épül a test, szélülni már kevésbé szépül. De ha neked bejön a zsíros malac forma akkor hajrá! 🐷
2018. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szó szoros értelmében? Szerintem nincs ilyen geometriában.
2018. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mr.Olympia nem leszel vele, max. a Mekiben törzsvendég.
2018. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd fel őt személyi edzőnek !


[link]

2018. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ahhoz hogy valakinek jól álljon az hogy csak zsírt szed fel izom nélkül ritka soványnak kell lennie. Mondjuk egyik haverom 20 éves korába 53kg volt a 182 centijére, na neki 10kg+ szín zsír is jól állt volna. Félelmetesen alultáplált volt. De egyébként olyan nincs hogy valaki csak zsírt szed fel, aki sokat zabál az ha szarul is eszik és nem jár edzeni akkor is szed fel valamennyi izmot is nem csak zsírt. Egy látványosan kövér 130kg-s ember azért erősebb szokott lenni mint egy átlagos nem kondis 75kg-s, mert bár nem látszik de a sok zsír alatt izom is több van rajta. Különösen a lábuk szokott erős lenni mert viszik a saját súlyukat egész nap. Mindenesetre ha csak nem vagy kórosan sovány akkor ne hízókúrázz.
2018. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, mert a csokitól is lehet hízni, de abból nem izom lesz, hanem csak háj.
2018. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!