Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodás és zsírvesztés...

Izmosodás és zsírvesztés együtt? Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A testalkatom nagyvonalakban: elég vékony vagyok, viszonylag kevés izommal, és hasi zsírral. Szeretném "leadni" a hasi zsírfeleslegemet, de közben izmosodni is szeretnék. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy kardiózni nem szabad, ha izmot szeretnék növelni. Aerobra meg azt írták, hogy ne azon a napon csináljam, amelyiken a súlyzós edést. 3, max 4 napot tudok egy héten a konditeremben tölteni. Létezik egyáltalán olyan edzésterv, amit követve le tudom adni a hasi zsírfeleslegemet, csökkentem a testzsírszázalékomat, és izmosodok? Vagy ezek így együtt nem mennek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 3. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég a súlyzózás és a jó étrend.
2018. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem, ami miatt nem nyitnék egy másik oldalt: az alacsony kalóriabevitellel az izomból is fogyni fogok, vagy csak zsírból?
2018. okt. 3. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem saját esetemben úgy tűnik, hogy betegség, kihagyás, kimaradozó étkezések esetén előbb fogyok izomból, mint zsírból. Persze ez nem szakszerű mérés, lehet rosszul érzékelem.


Mondok neked valamit. Ha elkezdesz rendesen gyúrni, és 10-15 centivel vállasabb, deltásabb leszel 1-2 év múlva, akkor az a picike úszógumi, ami a hasadon lehet, ha megmarad, se fog annyira rosszul mutatni. Messze nem. Egy satnya mellkashoz, karó lábakhoz valóban hülyén áll a legkisebb pocak is, rögtön látszik. Egy vállas, izmos emberen viszont háromszor annyi háj is szinte észrevétlen eloszlik.

2018. okt. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!