Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok jó Konditermet a...

Tudtok jó Konditermet a Bosnyák térhez közel? (Budapest / Zugló)

Figyelt kérdés

Sziasztok, a Bosnyák tér környékén keresnék olyan konditermet ahol, normális súlyzós edzést tudok kivitelezni.

Nem ragaszkodom hogy csak csilli-villi hoist gépek legyenek, de párom miatt pár kardio gépre azért szükség lenne.

1-2 termet már kipróbáltam, de azok inkább gépesítve voltak és nagyon zsúfolt volt a hely így az alapvető gyakorlatokat is alig vagy nem lehetett

kivitelezni (Guggolás nem erőkeretbe, illetve Felhúzás), mert sajnos mindig valaki "foglalta" a helyet. Ami nem is lett volna baj, de beszállni nem lehet mert még hajlandóságot se mutatott rá, vagy olyan gyakorlatot végzet rajta a delikvens amit

teljesen máshol eltudott volna máshol is végezni.

Konditerem szempontjából nincsenek nagy igények: szabadkezes súlyzók, fekve nyomó pad, csigás lehúzó, keresztcsiga, erőkeret, gugoló állvány, kisebb hely felhúzni, esetleg kisebb hely kitörést végezni és az alapvető gépek + pár kardio gép (taposó és/vagy futópad)

Persze nem utolsó sorban örülnénk ha normális emberek is járnának oda, de az legtöbb esetben ezt sajnos nem lehet megválogatni.

1-2 terembe amit kipróbáltam a helyi személyi edzők nem értése és a fellengése néha már kimondottan zavart és csak sajnálni tudtam

azokat akik ilyen személyi edzésért fizetnek, azért hogy egy alkalommal közben másik 3-4nek is magyaráz egy olyan illető akin látszik hogy soha semmi köze nem volt se ehhez se bármilyen sporthoz.

A konditermeket inkább nem sorolnám fel hogy melyek voltak azok, mert nem akarom egyiket se megsérteni.

Nagyon szívesen várom az ajánlatokat :)

Köszi



2018. okt. 4. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a fit club zugló, de egy kicsit arébb van az asia centerbe a victory fitness én ide járok, mondjuk ez nen olyan olcsó, de jó. Legalább el lehet férni normálisan az öltözőbe is többnyire.
2018. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, megnézzük a termeket :)
2018. okt. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!