Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene edzéstervben?

Valaki segítene edzéstervben?

Figyelt kérdés

Szóval eddig el-el járogattam konditerembe,de most suli kezdetével úgy gondoltam,hogy rendesen oda teszem magam.

Szerencsére felszabadult sok idő most,hogy elkezdődött a suli,mert kedvezőbb órarendem van.

Nyári szünetbe meg egyáltalán nem tudtam eljárni,mert diákmunkáztam,és rendesen lefárasztott.


Szóval már egy ideje ‘tanulmányozom’ a testépítést,és összeraktam egy edzéstervet.De azért örülnék,ha valaki megmondaná,hogy jó-e vagy sem,vagy cseréljek ki valamit,mivel nyilván ebben a kategóriában itt van olyan aki jobban ért hozzá.Egyértelmű,hogy az én tudásom itt majdnem egyenlő a nullával :D


Szóval ezt raktam össze:


Hétfő:

Mell,bicepsz,tricepsz

Mell:fekvenyomás,tárogatás

Bicepsz:állva kétkezes rúddal,kalapács bicepsz,belső fogású húzódzkodás

Tricepsz:Tolódzkodás,csigás letolás


Szerda:Has,láb

Láb:Guggolás,vádlizás ülve

Has:Hasprés,függő lábemelés,felülés ferdepadon


Péntek:Hát,váll

Hát:döntött törzsű evezés,széles fogású húzódzkodás,mellhez húzás szűkfogással

Váll:Vállból nyomás egykezes súlyzóval,vállvonogatás,oldalemelés



Szóval ennyi lenne.Minen gyakorlatnál kb 6-8 ismétlésszámot csinálnék,kivéve hasnál ott olyan 15 körül,meg vádlizásnál is többet,ott olyan 10körül.Gyakorlatonként pedig olyan 3-4 sorozatot csinálnék.


17f/60kg/178cm


2018. okt. 4. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdolent tok felesleges egy osztott tervvel edzeni, nem tudod lefaradztani olyan szinten az izmaid, hogy azukseguk legyen 1 het regeneraciora.


Heti 3 teljes testes edzessel gyorsabban fejlodnel.

2018. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó lehetne ? A terv a lap alja felé van

[link]

2018. okt. 4. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. válaszoló leirta.

En azt kovetem, fejlodok sokat tole

2018. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!