Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik kreatintól nem fosnék?

Melyik kreatintól nem fosnék?

Figyelt kérdés

Biotech kreatin monohidrátot kezdtem el szedni, 3 grammtól is már úgy fosok, mint a hét szentség. Most gondolhatjátok, amikor megfogadtam a netes feltöltési fázisos tanácsokat, hogy testsúlykilogrammonként napi 3 gramm... fel se tudtam állni a wc-ről. Mintha seggberaktak volna.

Használtam már valami kreatin mátrixot is régebben, az kapszulás volt, attól nem volt baj, de olyat nem szeretnék megint.

Kicsit most félek a monohidráttól ezek után, nem tudom mástól esetleg milyen lenne.

Az lenne a legjobb, ha tényleg tutira tudnám, hogy nem lesz tőle bajom, valami olyat ajánljatok légyszi :D por formában inkább. Nézegettem Scitectől crea bombot is, az is érdekesen hangzik. Vagy kreatin AKG, fogalmam sincs melyik lenne jó



2018. nov. 7. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj ki ezeket a kreatin mixeket, ha ez se jön be inkább hagyd, úgy se dob olyan sokat.
2018. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"testsúlykilogrammonként napi 3 gramm"

Meeeennyi? Jó, hogy működnek még a veséid...


Monohidrát felejtős innentől kezdve. Én ebben a helyzetben ár szerint sorba vennem a kreatin variációkat. Etilészter, citrát, malát, HCl, talán van nitrát is forgalomban.

Aztán valamelyik csak nem fosat. Az más kérdés, hogy ár/érték arányban ezek jók-e...

2018. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, első nap kb 20 grammot bevittem, mert hogy feltöltési fázis.. az eladó is mondta, hogy hát ez az adag 3 hónap alatt elfogy. Én meg így wow, esélytelen xd. Pedig a dobozára 3 gramm van írva naponta. Valószínű az lesz, hogy bemegyek Scitecbe aztán ott ajánljanak valami mátrixot :D
2018. nov. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!