Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kg a fekvenyomó illetve...

Hány kg a fekvenyomó illetve guggoló rúd a konditeremben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A konditeremben,ahova járok,úgy érzem nem egyforma a rudak súlya,de nem tudom hány kg-nak kéne lennie. Két fajta rúd van,az egyikre 700 lb a másikra 1500 lb van gravírozva,ez gondolom a rápakolható súly mennyisége,tekintve hogy a 700 lb valami 300 akárhány kilót jelent. De alapvetően úgy érzem,az 1500-as rúd nehezebb is önmagában,gondolom kell is hogy nehezebb legyen mert kétszer annyi súlyt el kell bírnia. De akkor most hány kiló lehet az egyik és hány a másik?
2018. nov. 15. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ott mérleg? 17 kilós is szokott lenni
2018. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel 15 és 20 kg, de ezt mi így 100%-ra nem tudjuk megmondani.
2018. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy írják. Van 15 és van 20 kg rúd. De én is láttam már 17 kilósat, bár ez lényegesen ritkább. A mérleg mindenesetre valóban segít...

A másik, hogy az is számít érzetre hogy pörög e. Fekve, egy pörgős rúddal nyomni jó néhány százalékkel trébb, mint egy olyannal, ami nem.

2018. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!