Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan szteroid, ami...

Van olyan szteroid, ami növeli és erősíti az izomzatot, viszont nem teszi tönkre a szervezetet?

Figyelt kérdés
A legtöbb szteroid növeli az agresszivitást, fokozza a szívinfarktus kockázatát, tönkreteszi az ereket, a vesét, fokozza a terméketlenséget, abbahagyása után növeli a depressziót, és az ember teste nem hogy visszaáll eredeti állapotába, hanem még rosszabb is lesz. Van olyan szteroid, ami nem okoz ilyeneket? Akár gyengébb hatású szteroid? Illetve akármilyen másik, nem szteroid típusú szer, ami hasonló hatást vált ki? Hallottam pl. olyan szerekről, amik segítik a vérerek kitágulását és az oxigén szállítóképességét. Vannak ehhez hasonló szerek még, amik elősegítik, hogy jobban ki tudja magát gyúrni az ember?
2018. nov. 15. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom azt hol hallottad hogy rosszabb lesz.. ha utana is megfelelo az edzes es az etrend azert bizonyos szint tarthato.

nincs ilyen kox

2018. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Minek akarsz koxolni? Semmi értelme.
2018. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zöld jumbo kell neked !
2018. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Löktem én még annakidején egy két stana és deca kúrát, de ilyeneket nem tapasztaltam. Pattanásokat igen, agressziót akadályoztatásra.. fogjuk rá és hát erőcsökkenést mikor abbahagytam. Viszont azóta eltelt már jó néhány év, a termelékenységem, hormonrendszerem és a vérképem is rendben van. A patik elmúltak, az agresszió alábbhagyott. Az izomtömeg pedig mondhatni megmaradt. Mondhatjuk, hogy azzal értem el anno a normál életvitel mellett fenntartható genetikai maxomat. Ennek már vagy 7 éve.
2018. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden szükséges szteroid ott van a szervezetedben, abban a mennyiségben pont optimális, hogy semmi bajt ne okozzanak.
2018. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A nagy súlyos guggolás,a rendszeres nemi élet,alacsony stressz a hétköznapokban.Ezek olyan 45-50 éves korig is megtarthatják az ideális,vagy épp fiatal felnőtt tesztoszteron szintet.
2018. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Definiálni kéne mit jelent az hogy tönkre teszi a szervezetet. Mindegyik káros az tény.
2018. nov. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!