Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki aki tapasztalt vagy...

Valaki aki tapasztalt vagy megfelelő információval rendelkezik, leírná hogy zajlik egy női fitness verseny?

Figyelt kérdés

Később mindenképp szeretnék versenyezni, most 17 éves vagyok, nagyon jó a genetikám, szorgalmas vagyok, és kitartó, és ki akarom ezt használni, de sajnos nem igazán tudom hogy is zajlik ez 😅 szóval sokat segítenétek ha leírnátok.

Gondolok itt pl arra hogy egy bikini kategóriában mik az elvárások, milyen versenyek vannak egyáltalán magyarországon kezdőknek, hogy zajlik egy verseny stb..

Köszi előre is😊



2018. nov. 26. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

igazából erre van kitalálva jobb személyi edzőknél a versenyfelkészítés.

veled edz,időzíti a kajádat a vízhajtást a verseny előtt,kinézi és nevez a felkészültségedhez illő versenyre,megtanítja a pózokat,szerez bikini szabót,leken egyenletesen a barnítóval fellépés előtt stb.

általában így szokták.

2018. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!