Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékkiegészítők testépítés...

Táplálékkiegészítők testépítéshez?

Figyelt kérdés

Testépítésbe kezdtem egy pár hete, eddig fehérjeport nyomattam, most már elgondolkodtam hogy kéne valamit szedni a kaja mellé. Hallotam erről hogy így szokás. Tömegnövelő és társai. Pontosan nem vagyok tisztában vele hogy a fehérjén kívül mi kellene még nekem. Örülnék, ha nem a fejemet szednétek le egyből, hanem felvilágosítanátok a témával kapcsolatban, pl komolyabb, hozzáértő testépítők, vagy akik használnak ilyeneket.Tudtommal a napi kalória bevitel 50% át lehet bevinni turmixból. (feloldott táplálékkiegészítő porok)

A másik fele szilárd kaja. Fontosabb infók rólam: 17 éves vagyok, 66kg, a testzsír százalékom nagyon alacsony. (suliba mérték föl a testzsír százalékot valami szarral ami minden évben kötelező, ez muttatta ki, a felmérést végző tanár mondta is hogy "szálkás" gyerek vagyok) Általában nem szoktam nagyon sok kaját magamba tömni, inkább elosztom és 2-3 óránként eszek, délután edzés után pár órával egy jó kiadós ebéd.


2018. nov. 29. 20:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt hogy nem felfújni akarom magam minél hamarabb, csak is natúrban nyomni, szteroid meg ilyenek számora végtelen hülyeség.
2018. nov. 29. 20:29
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

"Örülnék, ha nem a fejemet szednétek le egyből, hanem felvilágosítanátok a témával kapcsolatban"


Ott a google. 6,5 másodperc alatt kb. több ebookot, normális weboldalt találni ahol minden le van írva.


Nehogy azt mond nekem, hogy 17 évesen nem tudod, hogy kell keresni a neten. Csak szimplán lusta vagy aztán elvárnád, hogy más leírja neked.

2018. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmetlen hozzászólásod. Azért kérdeztem itt, hogy leszűkítse valaki aki segít hogy mit vegyek. Hisz amiket találtam oldalak, össze szednek mindent, fontosnak oda rakják a zsírégetőket is hogy fontos, de nekem az nyilván nem kell. Meg ugye a testsúlytól is függ miből és mennyit.
2018. nov. 29. 22:56
 4/19 anonim válasza:

19 éves fiú vagyok, honvédtisztire készülök, ezért kb 2 hónapja ismét elkezdtem edzeni, csak most komolyabban.

Amit fogyasztok az a fehérjepor és mellé kreatin-monohidrát por.

Nekem sokat segít

A lényege annyi, hogy segít az izmok hidratálásában, így gyorsabban tudok fejleszteni az izmodat/erődet.

Nem szteroid, normál esetben a húsokban is megtalálható a kreatin. Fehérje turmixba is keverhető.

Remélem tudtam segíteni. :)

2018. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

"fontosnak oda rakják a zsírégetőket is hogy fontos, de nekem az nyilván "


Tanuld meg kiszűrni a számodra hasznos információkat! Szükséged lesz rá az életben ha valamit el akarsz érni.

Persze ha nincs célod az életben és egy gondolkodni nem képes droid akarsz lenni akkor ezt írd meg és belinkelem neked a jó oldalakat. Nehogy megerőltesd magad a nagy keresgélésben...

2018. nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Propi,trenbolon, plusz hogy valami "hus" is legyen rajtad valami metilteszto.
2018. nov. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Vitamin, kreatin, fehérjepor. Ebben a fontossági sorrendben.
2018. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdőként fehérjeporon és vitaminon kívül semmire nincs szükséged. De ezek se kellenek, ha változatosan eszel (vitaminok gyümölcsből és zöldségből. Fehérje húsokból, tejtermékek...stb). Szerintem csinálj egy étrendet (ha nem megy magától a változatos kajálás), számold egy darabig a kalóriát és a makrókat és látni fogod, hogy kell-e valami kiegészítő vagy sem. Hajrá!
2018. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! Látom valaki még mindíg itt írkál, de a témához semmi köze. "tanuld meg kiszűrni mi kell" -remélem ez után már fel fogod hogy ezt akarom kérdezni hogy MI KELL!! Akkor ki is a gondolkodás képtelen? Úgy látom neked agyi szinten kellene erősítened, szövegértéssel gondok vannak. Mellesleg ennek az oldalnak a nevét is be tudom írni google ba. Ha nem tetszik hogy megkérdezem azt, amit csak hosszú böngészgetéssel tudnék meg, mert nem minden oldal írja le részletesen kinek mi kell, akkor vissza mész a főoldalra és keresel másik kérdést. Mostanában elterjedt ez a szokás hogy minden kérdés alá "ott a google, Google a barátod" és hasonló felesleges hozzászólásokat írkálnak. Ez egy kérdező oldal, könyörgöm.
2018. nov. 30. 17:10
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ez egy kérdező oldal, könyörgöm."


Attól még nem kellene életképtelen hülyének lenni.

2018. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!