Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlag ember miért akar nagydar...

Átlag ember miért akar nagydarab lenni?

Figyelt kérdés

Egy esztétikus, arányos fizikum nagyon jól tud kinézni. Viszont aki állandóan minél nagyobb akar lenni, mint kb. egy Mr. Oympián induló versenyző, annál fejben minden rendbe?


A profi testépítéshez értem hogy ez kell, de átlag embernek mi előnye származik belőle?



2018. dec. 5. 22:34
 1/4 palilaci ***** válasza:
92%

Ez egy buta es megalapozatlan altalanositas reszedrol. Az atlagot pont, hogy taszitja a Mr. Olimpia szint, de meg egy nagyobbacska kokszos, beszaritott fizikum is.


Akik meg nagyobbak akarnak lenni mint egy Mr.O es nem kivannak versenyezni, azok szimplan lelkiserult, valamit kompenzalni kivano emberek.

2018. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is minnél nagyobb akarok lenni (bár szerintem van egy ideális határ).

Szeretnék egy számomra ideális fizikumot elérni versenyezni nem járok, nem feszítgetek mindenhol, nem rakom felfele a képeket. Én csak magam miatt csinálom, valahogy nekem tetszik is az, hogy a határaimat feszegethetem és láthatom, hogy mire is képpes a testem. Ha esetleg a fiam úgy dönt majd (ha lesz) idővel, hogy verseny szerűen csinálná akkor tudnék neki is seíteni.

Mellesleg ez se rosszabb mint aki hobbi szinten barkácsol, kereszt rejtvényt fejt vagy bármi egyéb.

2018. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki nagy akar lenni, mit nagy... Hatalmas!

Ez az arány, meg esztétika tipukusan azoknak a dumája akik nagyok szeretnének lenne de nem sikerül nekik.

2018. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt, egy átlagember baromi nem akar tömegszörny fizikumot, átlag hobbi testépítő se. Másrészt, naturálban, korrekten 15% alatt tartott tzs-vel senki sem lesz túl izmos vagy túl nagy.
2018. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!