Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol jobb futni, a szabadban,...

Hol jobb futni, a szabadban, vagy futógépen?

Figyelt kérdés
van valami különbség közöttük abból a szempontból, hogy hol tud jobban fogyni/sportosodni az ember futás közben? Azért gondolom a futógép mégis csak egy gép, és egyhelyben fut az illető, és ez nem tudja pótolni a szabadban lévő futást.
2018. dec. 6. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Jól sejtem, hogy nem vagy MTA tag?
2018. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. Gondolom ezzel a tudatlanságomra célzol.
2018. dec. 6. 19:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy talán válaszolhatnál is a kérdésemre, ahelyett, hogy hülyeségeket kérdezel. Persze hogy nem vagyok MTA tag, na és ennek mi köze a kérdésemhez? Mert egy MTA tag mindenképpen tudja erre a választ? A futószalagnál a szalag szinte kifut a lábad alól, automatikusan hátramegy a lábad. A való életben neked kell előretolnod magad.
2018. dec. 6. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a zsírégetés szempontjából. Szabadban futni nehezebb viszont megvan a szépsége. Gépen meg kényelmesebb.
2018. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
2018. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a választ! #5 Úgy látom nem hiszed el, hogy a szabadban való futás nehezebb, és éppen emiatt jobban is fogyaszt, edzettebb lesz az ember. De hidd csak, hogy kettőnk közül én vagyok az idióta... (mellesleg én fordított esetben nem tartanálak idiótának, de te kapásból leidiótáztál, ez aztán nagyon jó jellemre vall...)
2018. dec. 6. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ragozd még egy kicsit...
2018. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogyni mindkettő jó de szerintem sokkal jobb kint, még hidegben is.
2018. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem mindkettővel majdnem ugyanúgy lehet fogyni, lehetőség kérdése, hogy ki mit választ.

Hogyha van lehetőséged szabadban futni, sokkal jobb választásnak találom, hiszen a természetben szebb és élvezetesebb. Futópadon monotonabb, de ez csak az én véleményem.

Nyilván ha nincs lehetőséged a szabadban futni (nagyvárosban élsz vagy éppen a tél közepe van és -20 fok) akkor a futópad is majdnem ugyanolyan jó.

2019. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!