Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit gondoltok azokról,...

Ti mit gondoltok azokról, akik nem használnak törölközőt? Vagy nem törlik le maguk után használt gépeket (akár kardió)?

Figyelt kérdés
Ti rájuk szoktatok szólni?
2018. dec. 12. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
MInden épeszü ember használat elött letörli a készüléket. A töröközö meg magánügy
2018. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: Nem magánügy a törölköző használata. Ki van írva szinte mindenhol, hogy kötelező használni.


Én undorítónak tartom, amikor valaki nem használ, főleg, ha izzad és ráadásul még a ruhája is olyan, hogy nem sokat takar a testéből és az izzadt teste a géphez ér.


Egyszer szóltam valakinek. Totál összevizezte, mert nem használt törölközőt, és olyan trióban volt, amiből mindene kivolt, akkor kivágása volt. Szóltam, hogy ha már ennyire összekente, akkor illene letörölni.

2018. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem elég a törölköző. Én szoktam ilyet használni:

[link]


Használat előtt után, fél pillanat letörölni vele és steril a cucc. Érdemes erre odafigyelni mert nagyon csúnya fertőzéseket lehet amúgy összeszedni.

2018. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csatlakozom a 3.-hoz!


Én is fertőtlenítőzök, de nálunk a teremben a dolgozók is rendszeresen körbejárnak és olyan fertőtlenítős kendőkel törlik a megüresedett gépeket és súlyokat.

2018. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!