Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez tényleg elérhető ennyi idő...

Ez tényleg elérhető ennyi idő alatt ilyen edzéssel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=nqbFPN0SkLI

Valamint mennyi idő ezt elérni saját testsúllyal, ha a kaja nem mindig a legjobb?



2018. dec. 21. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Februárban kezdtem saját testsúllyal edzeni. Fekvőtámasz, lábemelés, híd, guggolás, húzódzkodás. Tápkiegeket szedek, az étrendem szinte grammra kiszámoltan eszem havi pár naponta csaló napokkal. Ilyen "szép" szálkás fizikumnak a közelében sem vagyok.


Amúgy csak az 1 évet érzem soknak, tudva hogy én 10 hónap alatt hol tartok. De 1,5 vagy 2 év alatt szerintem lehetséges ilyesmi.

2018. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Az 1 évet erre én is kevésnek tartom. Én nyáron kezdtem bele az edzésbe, eddig 4-5 kiló jött föl, erőben viszont jobban érződik. Tápkieget én is szedek (csak fehérje), viszont étrendem az nincs. Az ebéden kívül próbálok figyelni, hogy ne egyek össze minden baromságot és egyek eleget, de sajnos ez nem mindig sikerül. Azt megkérdezhetem, hogy eddig Te hány kilót szedtél fel és kb. hogy állsz?
2018. dec. 21. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyobban kb. 1 eve nyomom rendes szabadsúllyal.


Hát kb. én is Sehol sem vagyok. 185cm 57kg kezdtem most vagyok 69kg de én aligha látok érdemi változást.


Ugyanúgy vékony vagyok, a centikben lett némi kevés változás...


Talán majd még egy plusz év.. De már nem nagyon fejlődök ételmennyiség növelése mellett sem :(

2018. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor azért felszedtél pár kilót. Ne add fel! Nem próbálod meg plussz súllyal csinálni (hátizsákba berakod és úgy csinálod például a húzódzkodást)? Lehet, hogy segítene!

köszönöm, hogy válaszoltál! Kellemes ünnepeket!

2018. dec. 22. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Hello kerdezo!


Én nem az első válaszoló voltam :)


Szabadsúlyosan nyomatom.


Fekvenyomas, evezés, mellről nyomás, bicepsz francia stb.


A sajat súlyos edzés nem az én asztalom, nem.jon be valamiért :)

2018. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahogy nem vettem észre a szabad súlyos részt.. :D
2018. dec. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!