Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok nekem tippeket mondani...

Tudtok nekem tippeket mondani házi készítésű turmixhoz?

Figyelt kérdés

Vettem fehérjeport hogy majd reggel és edzés után megtudjam inni, de valószínűleg nem bírja a gyomrom mert fájt nagyon ma este, és nincs annyi pénzem hogy most újból tudjak venni meg kísérletezgessek hogy melyik adalékanyag a felelős ezért...

Tudtok mondani olyan itthon elkészíthető fehérjeturmixot amit edzés után nyugodtan megihatok? Nem érdekel az íze csak hogy nagyjából meg legyen benne az ami szükséges és gyorsan felszívódó.



2018. dec. 23. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen fehérjét vettél?
2018. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2018. dec. 23. 08:59
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
Vegyél másik fehérjét
2018. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz otthon fehérjeturmixot készíteni.


A por alapú tejsavófehérjének pont az a lényege, hogy azért érdemes edzés után azt inni, mert nagyon gyorsan felszívódik. Otthon nem tudsz ilyet készíteni.


Még csak egy alkalommal próbáltad, vagy hogy? Már feladod? Biztos ettől fájt? Mennyire? Fosatott?

2018. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak csalódott vagyok ebben a fehérjetémában..tudom hogy szükséges mindenféleképp edzés után meg hogy rengeteg jótékony hatása van.. nem fosatott hanem kb vagy 6x mentem a wc-re tőle meg görcsölt a hasam és fájt... max veszek kisebb mennyiségben és kipróbálom
2018. dec. 23. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:

tejjel keverted ki?


én is ilyet szoktam inni vízzel, kicsit elnyomja a hasam de más semmi, ha egy óra múlva is érzem hogy eltelít akkor eszek pár falat szénhidrát dús kaját az megszünteti

2018. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem azért volt annyi esze a kérdezőnek, hogy vízzel keverte, nem tejjel.
2018. dec. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tejjel csak a macskák isszák... nem kevertem soha tejjel, mindig vízzel kevertem. Viszont olvastam ezzel a fehérjével kapcsolatban egy fórumot és ott rengetegen panaszkodtak hasi görcsre,fájdalomra.

Gondolkodtam azon is hogy lehet hogy azért mert összekevertem almával hogy legyen szénhidrát is benne és azért rontotta meg a gyomrom vagy esetleg a grammot kell lejebb adnom edzés után (30 g van előírva 250 ml vízben) de majd ha jobban leszek akkor 20 grammot teszek csak bele.

2018. dec. 24. 07:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Jójó.

Én 7 decis shakerben szoktam feloldani ugyanúgy kb 30 grammot, amit tele töltök vízzel. Te pohárban kevergetted, vagy a shakert csak félig töltötted? Töltsd tele rendesen.


Tényleg ha még csak egyetlen alkalommal próbáltad, akkor ne add fel egyből, változtass valamin, most akár amiket te is mondtál, aztán nézd meg újra mi a helyzet.

2018. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pohárban kevergettem... megpróbálom majd újból ha helyrejött a gyomrom mert nagyon rossz... addig nem akarom újból és csak edzés után fogok inni és meglátom mi a helyzet..nem adom fel adok neki egy esélyt csak nagyon rég volt már gyomorpanaszom mióta elkezdtem életmódot váltani.
2018. dec. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!