Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléskor mennyire...

Tömegnöveléskor mennyire lehet megengedni magadnak édességeket?

Figyelt kérdés
Ha a fehérje, zsír bevitelem rendben van, akkor a szénhidrát bevitelbe mennnyire lehet besegíteni egy kis édességgel? Mármint nem boltira gondolok, hanem mondjuk házi készítésű torta, vagy süti.. stb.. szóval ilyeneket mennyire lehet megengedni magadnak tömegnöveléskor? Mert én eléggé édesszájú vagyok és sok édességet eszek, mennyire fogja ez befolyásolni a fejlődést?
2018. dec. 26. 13:21
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
1 x 2 x bele fér
2018. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem látom be, mit kavarna be, ha nem sok vagy sok, de megfelelő összetételű. Szinte bármilyen étrendbe belefér viszonylag sok édesség, csak nem mindegy, milyen.

Én nem támogatom a cukorfogyasztást, már eleve egészség szempontjából sem, de a sütik normál alapanyagaival nem lehet gond, ha az étrendedben amúgyis benne vannak (zab, tojás, dió, miegymás. nagyon jó összetételű sütik vannak).

2018. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

1x2x, akkor két torta, vagy 2 kocka csoki fér bele?

Ember! Ennyire semmitmondóan írni véleményt, ennél a trollkodók is jobbak, akik azt terjesztik, hogy a guggolástól nem lehet fenékről fogyni.

2018. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Belefér napi szinten is. Mehet Ami csak jólesik nem dietazol... Szoval nincs gond belole
2018. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Fejlődni ugyanúgy fejlődhetsz, maximum több zsír jön fel rád. A zsírosodás függ az aktivitásodtól és a genetikádtól.


Boldog Karácsonyt mindenkinek.

2018. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
#3 ezt a guggolásos baromságot kifejthetnéd kicsit :)
2018. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt is tudni kellene, hogy alapból vékony, vagy pedig vastagabb és hízékony alkatú vagy-e. Aki ektomorf, alapból kákabél, nehezen hízik, zsírosodik (de izmot is nehezen szed fel), annak gyakrabban fér bele a csalás, mint aki mondjuk endomorf, könnyen szaladnak fel a kilók. Én ektomorf vagyok, havonta 2-3-szor megengedem magamnak a csalást (de mondjuk pont nem édességet, mert nem vagyok édesszájú), de egy hízékonynak el tudom képzelni hogy mondjuk a havi 1 ami belefér, vagy talán még átlagban az is sok.


Az meg rohadtul mindegy, hogy bolti vagy házi édességgel tömöd a fejed, az számít hogy mennyi cukor, fehér liszt és mennyi telített zsír van benne, ami ugyanúgy lehet a boltiban, mint az otthoniban is.

2018. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6: itt állandóan azt írják, hogy guggolástól nem lehet fenékről fogyni, mert nincs helyi fogyás. Aminek én láttam már a gyakorlatban az ellenkezőjét - de valakik nagyon okosak és nyomják a sódert, mint akinek muszáj.

Napi 2x 300 guggolással 2 hét alatt olyan formás lábat gyúrtam magamnak és rendesen ment le onnan a zsír. De persze az én testem nem emberi :P

2018. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó a hülye fejeddel arra már nem gondolsz hogy nem a guggolástól ment le a zsír hanem attól hogy a sok guggolás sok kalóriát égetett és deficitbe kerültél?
2018. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8:


"Itt"


Te nem olvastál testépítéssel kapcsolatos könyveket, vagy a neten testépítéssel foglalkozó weboldalakat, amikből a tudásod javát szerezted? Neked a gyakorikerdesek.hu kizárólag a tudás forrás?

2018. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!