Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Push, pull edzes velemeny?

Anonimuus8 kérdése:

Push, pull edzes velemeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsi az ekezetekert (nem lesznek)

Kb 2 eve edzek mell -bicepsz,láb,hát-tricepsz illetve váll-has

Most ket hete elkezdtem a push pull fajta edzest

Hetfo es szerda push kedd csutortok pull es pentek teljes lab edzes

Na most azt a problemam hogy nyilvanvaloan rosszul csinalom mert kb melledzes utan az elso gyakorlat vallat ugy ahogy megcsinalom aztan elaludnek legszivesebben,

Igazabol az a gond szerintem hogy tul sok gyakorlatot csinalok/akarok csinalni egy adot izomcsoportra

Igazabol az lenne a kerdesem hogy szerintetek ugy jobb lenne hogy mellre vallra es tricepszre is csinalok 3-3-3 gyakorlatot 4*8 ismetlessel pl hetfon es szerdan amikor megint ez jonne akkor szinten 3-3-3 csak teljessen mas gyakorlatok?! Es ugyan ugy a hat bicepszel?

Mert es a push edzesnel megcsinalom pl fekvenyomas tarogatas 45 fok negativ meg pl fekvozok de ugy szet szedem magam hogy mar nem tudok jo erzessel vallazni

Ti hogy csinaljatok? Koszi a valaszt tovabbi szep napot!


2019. jan. 4. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Egy edzésen nem érdemes több izomcsoportra edzeni. Egy edzés, egy izom. Több irányból, szögből betámadva, 4*12 ismétléses, porrá bombázva. Minden második edzésen mehet a huszonegyezés is.


Ez bevált jó módszer. Kár ezen variálni.

2019. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a bevált módszer, egyeske, de csak a koxosoknál.

Normál szintű tesztoszteronnal az emelkedett fehérje szimtézis max 48 órán át marad meg.

Kérdező.

Vedd lejjebb a mennyiséget annyira hogy bírd végig, esetleg váltogasd az izomcsoportokat (én mindig úgy csinálom, hogy 2 compound /fekvenyomás, vállból kinyomás/, és utána mell váll tricepsz gyakorlatokat cserélgetem) és a második push edzésed cseréld fel a pullal. Hagyni kell az izmokat regenerálódni.

Sőt. Jobb lenne ha 2 pull és egy push nap lenne.

2019. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem unod még a folyamatos kötözkodést 76? Tényleg nincs jobb dolgod? Az ember normálisan tanácsot adna de te mindenhol megjelensz és beledumálsz eszetlenül. Kezd elég lenni már belőled...
2019. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Adj ténylegesen normális és értelmes tanácsot, és akkor nem fogok kötözködni.

Persze ha meg tudod magyarázni, hogy miért tart 168 órán át az emelkedett fehérje szimtézis naturálban, akkor csak rajta.

2019. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Szia kérdező! Az #1 tökéletesen leírta a lényeget. Annyival viszont kiegészíteném, hogy részesítsd előnyben az izolációs gyakorlatokat. Ne menj sohasem 12 ismétlés alá. Nincs értelme nagy súllyal dolgozni, csak az izületeket teszi tönkre. Alapgyakorlatokat abszolút ne is végezz, attól nem tudsz izmosodni. Étrendedre remélem figyelsz. Növényi fehérjét ugye számolod?
2019. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

76 te valami tudósnak hiszed magad?

Figyelj én nem magyarázom a fehérje szintézist, én csinálom.

Ami tudást itt átadok arra én magam vagyok a bizonyíték, működik, bevált. Te meg hablatyolsz csak, de semmit nem tudsz felmutatni.


Privátban küldök képet, ha valaki hitetlenkedne.

2019. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A képeket köszi, priviben megkaptad a véleményem.

Nem érzem magam tudósnak, csak van annyi eszem, hogyha van tudományos kutatás, ami szerint naturalban így kell edzeni a leggyorsabb eredményért, akkor nem leszek hülye és csinálom másképp...

2019. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Es errol mi a velemwnyetek?

Hetfo push

Kedd pull

Szerda pause

Csutirtok push

Pentek pull


Naturalba tokeletes,to.egnovelo edzes

2019. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!