Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzést lehet/cél...

Teljes testes edzést lehet/célszerű heti 4-szer is csinálni? Vagy csak heti 3-szor?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 09:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy például. Hétfő-Szerda-Pentek-Vasarnap. Utána héten Kedd-Csutortok-Szombat-Hetfo. Tehát 2 naponta edzenék.
2019. jan. 16. 09:26
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
Elég háromszor
2019. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Baj lenne kétnaponta?
2019. jan. 16. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Két naponta? :D

Ugye tudod,hogy akkor az edzéseken végzett teljesítményed a béka segge alatt lenne?

Heti háromszor teljes testedzés az teljesen megfelelő.

Kb azt érnéd el a sűrű edzésekkel,hogy egyszerre lennél túl és alul edzett.

2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3x bőven elég, különben nem tudsz regenerálódni. De ha nagyon be akarsz menni a terembe, akkor egy napot szánhatsz az aerobnak is :D
2019. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jó ötlet, de negyedik napon kardiózz.

a teljes testedzésnél pedig ne menyj bukásig, egy kicsit hagyj magadban mindig, osztottnál ahol heti egyszer egy izmot dolgoztatsz ott mehet a bukásig.

2019. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy


1. nap: fekvőtámasz, húzódzkodás

2. nap: pihenő

3. nap: lábemelés, guggolás

4. nap: pihenő

5. nap fekvőtámasz, húzódzkodás

6. nap: pihenő

...


Kifulladásig, összeesésig csinálom a gyakorlatokat (3 sorozattal) és ezért kell a 4 nap regeneráció utána. Most 2 napja guggoltam, de még most is kemény izomláz van a lábamban.

2019. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: ez nem teljes test edzes

Kerdezo: eleg a 3, ha jol csinalod az edzest. 4. Napon max kardioznek, hasaznek.

2019. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!