Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti nyár előtt mindig diétáztok...

Ti nyár előtt mindig diétáztok, hogy jobban kijöjjön a forma? Lent

Figyelt kérdés

Nagyon rossz az alkatom sajnos, vékonyak a végtagjaim, de vannak úszógumijaim, és a derekamon is van zsír, annak ellenére.


Nyár előtt mindig diétázom, és kardiózom, akkor eltűnik ez a felesleg.


A testzsírszázalékom szerintem egyáltalán nem magas, 80kg-hoz 14% és 180 centi vagyok. Azonban ez a felesleg mind az úszógumimon van.


Szerintek nem para 14% testzsírral diétázni?


21F


2019. jan. 20. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne para? Ha ezt szeretnéd, nyugodtan csináld.

Bár azt megjegyezném, hogy a férfi általában azért szálkásít, hogy megmutassa a zsír alatt levő izmot. Ha ilyen nincs... (legalábbis én ezt veszem le az írásodból)

2019. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van azért, hátam, mellem, vállam, csupàn a végtagjaimra jön nehezen az izom.
2019. jan. 20. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Versenyen kivul soha nem dietaztam eddig az eletben😂 nekem annyit soha nem erne meg, hogy a strandon kicsit jobban nezzek ki. 14% tzs boven jo, de ha szeretnel akkor dietazz, nem para.
2019. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, én is eléggé ilyen vagyok. Van vállam, izmom, egyáltalán nem vagyok az a zsíros (hurkás-csöcsös-körtokás-puhány) fajta, csak a hasam tájéka nőtt meg nagyon.


Tavasszal-nyáron eleve nagyon más az életformám, rengeteg jövés-menés, szabad téren végzett kimerítő fizikai munkák, meg biciklivel járok mindenhova, szóval nyárra magától is mindig eltűnt a pocakom. Nem kellett külön agyalnom ezen a témán. Sose voltam egy ilyen minta kockáshasú, de elfogadható volt a dolog. Ellenben ilyenkor a hosszú téli estéken ülök benn, eszek és eszek, hát soha ennyire nem engedem el magam, mint idén. 84 kiló vagyok és 181 centi, nyáron jó, ha 77-80 kg megvoltam. Ami azt illeti, a végtagjaimnak éppenséggel nem tesz rosszat, ha van némi feleslegem, csak ideálisabb lenne mindez ekkora derékbőség nélkül. Sajnos ha hízom, a hasam háromszor gyorsabban vastagszik, mint a végtagok. Szerintem koplalás helyett inkább életforma váltásra és kardióra törekedj, ha az ennivalót veszed vissza, az izmodból fogsz elsőként veszíteni, hiába küzdöttél érte annyit, legalább is nekem ez a tapasztalatom. Úszógumi meg aztán a vézna 60 kilós gyereken is simán ott lötyöghet...

2019. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
undorito a derék zsir,meg a has zsir,mega zsigeri zsir,rühellem,onnan kezd lemenni legutoljára és sose tünik el,sose volt kockahasam grrrrrrrrrrrrrrrr.....
2019. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!