Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti kezdőként gyorsan izmosodta...

Ti kezdőként gyorsan izmosodtatok?

Figyelt kérdés

Nekem csak az erőszintem fejlődött, de lényegi izomváltozást nem láttam magamon. Pár évnek elkellett telnie, mire megindult az izmosodás és kigyúrtnak néztem ki.

Eközben több helyen is olvasom, hogy a kezdők mindentől fejlődnek.

Csak én nem voltam ezzel így?



2019. febr. 17. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Detto. Majd mindjart jonnek a nem eszel eleget kommentek.


185cm 55 kilóval kezdtem es igen lassan haladtam


Egy normal anyagcsereju személy kb. 3x kevesebb idő alatt elért volna ide ahol most vagyok...

2019. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem eszel elgetnek ehhez semmi köze. Kezdőknek könnyű fejlődni, de ez inkább az erőre vonatkozik, a látszat később jön. Ha kezdőként könnyű lenne fejlődni izomzat terén is jóval több ember edzene. Lemegy a kondiba a paraszt és már 1 hónap után úgy akar kinézni mint Arnold, ez nem így megy. Majdnem egy év kell mire egy látható változás bekövetkezik és nem az az észrevétel, hogy az ember hízott vagy fogyott.
2019. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!