Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri edzés mellé az, hogy...

Megéri edzés mellé az, hogy még +10 kg-vel több legyek?

Figyelt kérdés
1,5 éve edzek streetworkout néha edző terem ,kung fu is megy mellé 2 éve! 170 cm vagyok 79 kg! De ez a hasamon nem látszodik! Mert vastag a csontom! És fel szeretnék menni olyan 90 kg-re! De mivel már 43-mas a karom mivel a testzsírom 18% körűl van! Nem lenne a karom 90 kg-sen nagyon erős,vastag illetve a lábam se ?! Nem tudom számít e?! De a box gépbe 766-ot utőttem bele , abba a labdába meg 846-ot! Ha értitek mik ezek?!

2019. febr. 19. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ha valakinek nagy a súlya én 187-188cm körül vagyok és 99.5kg de én ezt már sokkalom 90 kg alá le kéne fogynom ne akarj magadnak nagyobb súlyt ha nem vagy csont vékony izmosodni izmosodj de ne hizzál
2019. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem mind1 90 kg au még pont egészséges kategoria. Úgyis van barátnőm akinek pont a mackósabb fiuk jonnek be. Én még nem vagyok ilyen! De nem is miatta lennék! Bár azért tettem fel a kérdést mert lehet nem kel hízni! Viszont ha még mehet hízás akkor mennyi kg-re max!?
2019. febr. 19. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma már írtál ki egy fogyatékos kérdést. Köszönjük, az az egy is elég volt, nem kérünk többet!
2019. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látszik , hogy csicska vagy más kérdése miatt nekem szólsz be! Aztán meg ide kűldesz képeket! Előttem szemtől szembe legyen nagy szád!
2019. febr. 19. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyszerűen szórakozom, kérlek ne hagyd abba! :D
2019. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazi fegyelmezett sportember mentalitás..szetutlek csicska xd de tényleg hulye kerdes semmit se irsz magadrol kb, se kép, honnan tudjuk hogy mennyi kg legyél? Meg zsirba hizni minek? Te akarsz lenni a kungfu panda?

Vaaagy csak ide jársz híresztelni hogy állitolag van csajod meg hogy mekkora a karod. Ha ez igaz is, akkor is felesleges hizni, főleg a nőd miatt. Kifogott halat nem kell már etetni. Varom a privit

2019. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!