Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hex bar (trap bar) is edzi...

A hex bar (trap bar) is edzi annyira az alsohatat, mint a normal felhuzas?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogy ez inkabb labat erositi.
2019. márc. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Combra megy inkább.Nem helyettesítheti a rendes felhúzást.
2019. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sima felhuzassal tobbre megyek? Eleg draga egy ilyen rúd,szoval nem tudom megérné-e beszerezni otthonra.
2019. márc. 1. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.Jó gyakorlat a trapézrúd,de csak egy felhúzásvariáció,a rendes felhúzást nem helyettesíti.Akkor jó csinálni,ha felhúzásnál nehezen megy e megindítás meg lábra is jól hozza az izmot.

De attól is függ,mi a célod,ha testépítő vagy és meg tudod edzeni rendesen a hátad evezésekkel,akkor jó lehet.

2019. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak hobbiból edzek otthon, semmi komoly. Viszont nekem tetszik,hogy nem olyan veszélyes gyakorlat mint a felhuzas, ezert gondolkozom hogy veszek egy ilyen rudat :D 30 korul mar van Amazonon. Raadasul ugy hallottam hogy a robbanekonysagot is fejleszti ez a gyakorlat. Szerinted erdemes lenne egyet beszerezni ha van ra pénzem? Igazából lehetne vele csinalni eleg sok mindent. Felhuzas,Merevlabas felhuzas,evezes, vallvonogatas, vadli stb.
2019. márc. 2. 07:45
 5/6 anonim ***** válasza:

nem olyan vészes a különbség.

[link]

2019. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,koszi a segítséget! Valoszinu veszek egyet,mar elég régóta szemezek vele csak nem olcso ezert biztosra akarok menni. Igazából szerintem ha csinalok normal guggolást is meg döntött törzsű evezest ruddal akkor az is megerositi annyira az alsohatat amire hobbi szinten szukseg van. Raadas hiperhajlito padom is van amit gyakran hasznalok. Napokban megrendelem szerintem :) Foleg igy ha lábra is hozza az izmot!
2019. márc. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!