Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hetente 5x 10kg sulkyal...

Hetente 5x 10kg sulkyal történő fenékformálás hozhat eredményt 3 hónap után?

Figyelt kérdés

50kg nő vagyok, az általános edzés mellett 10kg - val guggolás, kitörés mellett formásabb lehet a fenekem?

Illetve, hogy mennyit csináljak, igyak e fehérje turmuxot edzés után?

Köszönöml szépen



#Alskformálás
2019. márc. 6. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehezen megy, akkor várható fejlődés, ha már most is könnyű, akkor nem. Az izmok naturalban a nagy súlytól nőnek. Pontosan mennyit csinálsz egy alkalommal a gyakorlatokból?
2019. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Ennyitől nem igen lesz. Fokozottan emeld a súlyt. Én kéthetente szoktam másfél-két kilóval.
2019. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy annyi súllyal amennyivel bírom kB 15 ismétlésig. 10kg egyenlőre az a súly.
2019. márc. 6. 11:20
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, tervezem emelni, csak lassan. B

Ha már megtudok csinálni könnyen 15 ismétlést?

2019. márc. 6. 11:21
 5/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha 15 már megy kényelmesen, akkor emelheted. Miután hozzászokott a mellkasod a guggoláshoz utána már jóval könnyebb lesz, kitartást hozzá.
2019. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy lesz. Lesz így látható eredmény?
2019. márc. 6. 11:28
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Igen, én is itthon edzem még, és határozottan van, guggolásból, felhúzásból eredmény. Csak kenegesd magad olajjal az érintett területeken, én egy icipicit szakadtam tőle, mert nem gondoltam, hogy majd nem bírja a bőröm.
2019. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért, de milyen olajjal kened magad? Keresztlányom lejár edzeni, ajánlanám neki is
2019. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Bármilyen olaj, de figyelek rá, hogy hidegen sajtolt legyen. Lehet hozzá adni C,E-vitamint is. A lényeg, hogy hidratált legyen a bőr sokáig, rugalmasabbá váljon. Kollagént is lehet szedni 25 felett.
2019. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
2019. márc. 6. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!