Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól látom hogy erre az oldalra...

Jól látom hogy erre az oldalra tapasztalt, magasan képzett szakemberek írnak komoly edzésmúlttal?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak még a trollok, és a kisebbségi komolexusososk
2019. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyunk néhányan igen
2019. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MadSeal ***** válasza:
Valójában az oldal fizetett szakembereket használ, hogy ezáltal növeljék a színvonalat. Minden reggel 0%al kezdenek, és aszerint kapják a pénzt, hogy hány százaléknál járnak a nap végére. A rekord eddig 48% volt, ezért érdemes mindig ebben az intervallumban megfogadni a tanácsokat. Engem is csak beavatott az egyik spanom, aki így egészíti ki a Mr. Olimpiara való versenyfelkészülés költségeit.
2019. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Itt vagyok példának okáért én.

Elismert testépítő szaktekintély vagyok. Szeretném, hogy látszódjon a neven a kérdéseknél, hogy mindenki tudja, hogy amit olvas az hiteles, korrekt megbízható infó. De nem engedélyezik a moderátorok a nevem megjelenítését. Mert van egy hasonló nevű troll aki tönkreteszi az oldalt.


Szégyen, hogy ilyen megtörténhet. :(

2019. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezentúl


*D. Lajcsi*


Néven találjátok meg a minőségi, megbízható válaszokat!

2019. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!