Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tolhat a csávó?

Mit tolhat a csávó?

Figyelt kérdés
Van egy csávó a helyi konditerembe akirol mindenki tudja h cuccozik. Huszonöt éves srác, kb 190 magas, nem tudom hány kiló lehet, de bazi jó formája van, nagy és száraz. Szerintetek mit tolhat. Növi? Talán szteroid? Meg egyáltalán hol szerezte be egy ilyen vidéki csávó? Szerintetek mindenesetre van valami egészségügyi baja az ilyeneknek? Pl impotencia. Mert azt hallottam hogy ez olyan mint az orosz rulett. Belenyulsz, beveszed vagy beszurod.. És ha szerencséd van akkor a kúra után semmi bajod, ha meg nincs szerencséd akár impotencia vagy nem áll helyre a hormonhaztartasod

2019. ápr. 16. 22:03
 1/5 anonim válasza:
36%
Szekeret.
2019. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudhatja hogy mit tol, hiszen mindenkinek máshogy reagál a szervezet a különféle hatóanyagokra..

Én még olyan nem hallottam hogy valaki impotens lett volna. Nagyon el kell rontanod a használatot,és a visszaállítást hogy az legyél.Hogy vannak -e egészségügyi problémái, lehet hogy vannak de lehet hogy egészségesebb mint te.Hogy hol szerezheti be? Minden edzőteremben meg van erre a megfelelő személy.

2019. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első ránézésre szerintem az étkezése rendben van.

Azt ugyan nem tudom mit tol, ha te is az ő útján akarod folytatni az utad, akkor a növekedésit javaslom.

2019. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy és száraz, akkor az öreganyját tolja, mert ott csak felkaparja a sebeket, aztán már csúszik is. Vagy ez most más kategória?
2019. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy növi kúra kb fel ev es fel millio,nagyon sokan tolnak novit,hiaba draga,de az melle kell meg teszto is, 600.000ft kb a kura fel evre
2019. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!