Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Asztalos meló megedzi a testet?

Asztalos meló megedzi a testet?

Figyelt kérdés
Azert az asztalosok elég kemény csávók, nem is éppen kisdarabok....
2019. ápr. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden fizikai munka edzi, csak arra kell ügyelni, hogy arányos legyen a megterhelés az izomzatot illetően.
2019. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokatesóm asztalos. Elég puhány, zsíros
2019. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A villanyszerelés inkább.
2019. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2


Akkor ô biztos kivétel

2019. ápr. 18. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet:) Az is lehet, h nem ért hozzá, azért nem fejlődik :D
2019. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásak lesznek tőle. Főleg a tenyerük.
2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még ha azt mondtad volna, hogy kőfaragó...

Amúgy pedig ahhoz hogy folyamatos legyen a fejlődés időként változtatni kell az edzések menetén minőségi és mennyiségi szinten is. Ezzel szemben az asztalos mozdulatsora közel állandó. Így valószínű a saját munkájában erősebb és hatékonyabb lesz mint akár egy komolyabb sportoló, viszont az hogy megedzené magát ezzel barokkos túlzás.

Kanada környékén vannak favágó versenyek. Azok is kemények. Pont ezért van belőle verseny. Viszont ha nem fát kell aprítaniuk, komolyat zunan a teljesítmény.

2019. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok asztalost ismerek, én is az vagyok. Vannak nagyon elhízottak, kicsit zsírosak, normál alkatúak, nagyon vékonyak, izmos, nagydarabok is. Van olyan, aki pl bútorcipelésnél minden fordulóban megáll pihenni, van aki jól bírja.

Szóval ugyanaz, mint bármely más szakmában.

2019. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!