Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor elkezdtem edzeni nagyon...

Mikor elkezdtem edzeni nagyon sovány voltam, és most 184 cm 112 kg-mal még mindig vékonynak érzem magam, ez normális?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem az.
2019. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
irány a pszichológus
2019. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most tényleg nem rosszból fogom írni, ne sértődj meg rajta. Sok ember szenved ebben a problémában, hogy elkezd edzeni, mert fel szeretne szedni kis izmot. Miután ez sikerül, elkapja a gépszíj, eléri a kitűzött célt és már az sem elég neki, mindig többet akar. Veled is ez történhetett. Az ilyen embereknek, és neked is, szerintem testképzavarjuk lehet, amit orvosi segítséggel lehetne gyógyítani. Nem tudom nálad mennyire súlyos a helyzet, de ha egész nap azon agyalsz, hogy itt-ott még mindig nem jó a tested, ha pl kihagysz 1-2 edzést, és emiatt már azon kattogsz, hogy össze fogsz esni, akkor az már elég súlyos eset.
2019. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tényleg vékony vagyok, nem csak beképzelem.
2019. ápr. 24. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nagydarabnak akarod magas érezni? Amúgy meg nem, nem az. Bár ha én ennyi kg-vel vékonynak érezném magam , boldog lennék. Mivel én kereken 100 kg vagyok és 181 cm, és ezt le fogom 88-ra szálkásítani
2019. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj fel 130 kg-re ott már biztos nem fogod magad vékonynak érezni.
2019. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rakj fel egy képet
2019. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2019. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!