Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HyperMass ízén hogy tudnék...

HyperMass ízén hogy tudnék javítani? Nem tetszik az íze és még van közel 4kg?

Figyelt kérdés

Vettem HyperMass5000 néven futó tömegnövelőt Karamellás ízűt, mert hülye voltam és hallgattam egyik ismerősömre, hogy az finom, nos utólag szívesebben innék bármi mást. Egy kanál 65g 400ml vízhez nekem nagyon tömény szinte hányingerem van de azért lemegy de ha belegondolok hogy még hányszor kell akkor kicsit elgondolkodom, hogy hogyan?

Ti mit tanácsoltok? Jó ötlet az, ha fél kanálnyit iszom ugyanennyi vízzel? Úgy gondoltam, hogy edzésnapokon reggel 2x iszom 32grammot 400 ml vízzel meg edzés után is. Tudom, hogy a saját hülyeségem de nem szeretném ezt a pénzt kidobni és szükségem van valami tanácsra legközelebb szerintem epreset veszek vagy csokisat és kevesebb mennyiségben.



2019. ápr. 25. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kóstoltam, szerencsére csak 1 kilósban vettem...


Sajnos javítani nem fogsz rajta. Az alapíz megmarad, akármit raksz hozzá.

2019. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, egyébként lehet hülye kérdés arra tippelek, hogy nem a válasz rá, de ha 32got keverek el 400mlben szoval fel adag akkor az veszt a hatasabol?
2019. ápr. 25. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Ha kétszerre így megiszod, ugyanolyan mintha 65g-ot egybe meginnád...


Akár 2 literben is elkeverheted, tíz adagra is oszhatod stb., semmit nem jelent.



Legközelebb amúgy csokisat vegyél, ne is gondolkozz ezen. Annak valóban jó, kellemes íze van.

2019. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még a nesquik szirupot vagy nutellát megpróbálhatod, hogy kicsit adsz hozzá belőle, hátha "csokisabbá" teszi az ízhatást... De ehhez turmixgép kell.


Vagy bourbon vaníliát ha csak shakert használsz.


De mondom, nagyon javítani nem fog rajta.... Az alapízt semmi nem tudja elvenni.


Azért az érdekelne, hogy mi köze van a karamell kapuccsinóhoz ennek az íznek... :D Kicsit eltájolta magát a gyártó :D

2019. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csokis meg a vaniliás gyper jó, a többi rossz.
2019. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Mex Size Max-t vegyél legközelebb. Sokkal jobbak az összetevői és arányaiban az ára is kedvezőbb. ( 6,8 kg- 13500) A csokis vízzel keverve teljesen olyan mintha kakaót innál, én nagyon szeretem! 110 grammba van 25 gramm fehérje meg 75 gramm szénnhidrát és cukor mindössze 6 gramm.
2019. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, mex size max ezt elfelejtettem mondani. Fel eve eszem.


A letezo legjobb tomegnovelo mind minosegben mind arban !!!!

2019. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerösöd megkinálhatott volna egy adaggal ha már így ajánlja. Első probálkozásra semmiből se veszek nagy csomagolást vagy nagy tételt.
2019. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív, korrekt választ ment a 👍🏿
2019. máj. 14. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!