Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout-olok szeretnék...

Street workout-olok szeretnék tömegelni kicsit mert szalkasnak szalkas vagyok de nem vagyok megelegedve vele, hogyan tudnék tömeget felszedni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Normalis edzessel. Vasakkal. Nem a játszótéren ugrándozva!
2019. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akartam írni hogy idióták kíméljenek....
2019. ápr. 27. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy leírtam az igazságot. De akkor menj a fejed után... Csak nem ertem minek kerdezel így...
2019. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 SZücsöm ***** válasza:
83%
Ha eléggé megterheled az izmaid a Street workout-al és nem nősz akkor az étrendeddel van gond. Kevés kalóriát és fehérjét viszel be.
2019. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En is sajattestsullyal edzettem sokáig de meguntam hogy nem jonnek az eredmenyek megfelelő utemben. Attertem súlyzós edzésre es 3 hónapra rá mar lattam jelentős fejlődést ami sajat testsullyal minimum ketszer ennyi ideig tartott volna. Hiaba szolod le az elsőt igaza van, ha izmosodni akarsz normálisan akkor kellenek a vasak. Ez kb olyan mintha elakarnal jutni a to egyik partjarol a masikra evezővel, miközben motorral joval gyorsabb lenne :D Egyébként a kettő együtt kiegészítik egymást. Ahogy egyre jobb lettem fekvenyomasban a fekvotamasz es a tolodzkodas is sokkal jobban ment. Ketto együtt az igazi! Street workouttal csak tökéletes edzestervvel és tökéletes kajaval fogsz elerni olyan eredmenyt ami polon keresztül is látványos,de súlyzós edzessel igazabol viszonylag könnyű.
2019. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Értsd meg hogy saját testsúlyos edzéssel nem lehet tömeget növelni.Valamilyen szinten fejlődsz mert több mozgást végzel mint a semmi.De ha kifejezetten a testépítés a célod akkor súlyzót kell ragadnod.

Nincs baj a street workouttal de ez az igazság.

2019. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem és kiss bence ő sem súlyzózik mégis hogy néz ki...
2019. ápr. 28. 00:28
 8/15 anonim ***** válasza:
3 év alatt elérte azt amit kondival 1-1,5 év alatt elérsz.
2019. ápr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Látod, mondtam a játszótéren nem lehet izmot felpakolni!
2019. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Honnna tudod, hogy nem edz súlyokkal?

Ott állsz mellette a nap 24 órájában?

2019. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!